Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldībai izdodas panākt “Kalnadruvu” elektrības jautājuma virzību

Alūksnes novada pašvaldībai pēc ilgstošām un mērķtiecīgām sarunām ar AS “Sadales tīkls” ir izdevies panākt, ka Alūksnes pilsētas kooperatīvās dārzkopības sabiedrības “Kalnadruvas” teritorijā esošā elektropārvades 20kv gaisvadu līnija un transformatora apakšstacija ir pārņemtas AS “Sadales tīkls” īpašumā. Līdz ar to ir atrisināta daļa problēmas, kas saistīta ar dārzkopības sabiedrības energoapgādi.

- Šobrīd vēl atklāts jautājums paliek par 0,4kv gaisvadu līniju. Iedzīvotāji par saņemto elektroenerģiju turpina norēķināties caur kooperatīvo sabiedrību pēc juridiskas personas tarifa. Lai šo jautājumu sakārtotu, nepieciešams tehniskais projekts, kuru finansētu paši zemes gabalu īpašnieki, savukārt būvdarbu izdevumus kabeļa ieguldīšanai sadalītu starp AS “Sadales tīkls” un zemes gabalu īpašniekiem, - norāda Alūksnes novada pašvaldības Īpašumu nodaļas vadītājs Ingus Berkulis.

Vietējās ziņas