Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldība piešķirs līdzfinansējumu

Alūksnes novada pašvaldības 2018. gada budžetā tomēr ir rasta iespēja paredzēt līdzekļus daudzdzīvokļu dzīvojamo māju piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai, lai gan sākotnēji bija plānots, ka šogad šim mērķim finansējums netiks plānots, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Šo līdzfinansējumu pašvaldība piešķir saskaņā ar 2014. gada 27. novembra saistošajiem noteikumiem 24/2014 “Par līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai”. Minētie noteikumi nosaka kārtību, kādā Alūksnes novada pašvaldība piešķir līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai, piešķiramo līdzekļu apmēru, piešķiršanas nosacījumus un kārtību, kādā tiek kontrolēts līdzfinansējuma izlietojums.

Lai pieteiktos līdzfinansējuma saņemšanai, Alūksnes novada pašvaldība aicina potenciālos pretendentus iesniegt pieteikuma veidlapu un papildu tai iesniedzamos dokumentus pašvaldībā no 1.  līdz 31. martam.

Tāpat šogad pašvaldība piešķirs līdzfinansējumu arī Alūksnes novada privātmāju īpašniekiem dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai. Šo līdzfinansējumu Alūksnes novada pašvaldība piešķir, pamatojoties uz 2017. gada 25. maija saistošajiem noteikumiem Nr.10/2017 “Par pašvaldības līdzfinansējuma apmēru nekustamo īpašumu pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai”.

Pieteikumus šī līdzfinansējuma saņemšanai Alūksnes novada pašvaldībā pretendenti aicināti iesniegt no 3. aprīļa līdz 3. maijam. Pašvaldība aicina iedzīvotājus, kas vēlas pretendēt uz līdzfinansējuma saņemšanu, konsultēties par nepieciešamo dokumentu sagatavošanu. Konsultācijām lūdzam vērsties pie Alūksnes novada pašvaldības Īpašumu nodaļas vadītāja Ingus Berkuļa, e-pasts [email protected], tālrunis 64381492, 28686707. Konsultācijas vēlams veikt laikus, lai noskaidrotu, kādi dokumenti katrā konkrētajā gadījumā nepieciešami, un varētu pagūt tos sagatavot.

Ar abiem iepriekš minētajiem pašvaldības saistošajiem noteikumiem var iepazīties www.aluksne.lv sadaļā Pašvaldība/Dokumenti/Saistošie noteikumi. Pie saistošajiem noteikumiem ir atrodamas arī finansējuma pieprasīšanai aizpildāmas veidlapas.

Vietējās ziņas