Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasniegs barikāžu piemiņas zīmes

Alūksne 

Administratīvās ēkas lielajā zālē trešdien, 19.maijā, pasniegs 1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi 70 Alūksnes un Apes novada iedzīvotājiem vai viņu tuviniekiem.

Tās saņems Alūksnes pilsētas, Alsviķu, Jaunalūksnes, Jaunannas, Jaunlaicenes, Liepnas, Malienas, Mālupes, Veclaicenes, Zeltiņu pagasta, kā arī vairāki Apes novada iedzīvotāji. „Piemiņas zīmes pasniegs apbalvojuma „1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīme” valdes pārstāvji. Pasākumu ar muzikālu priekšnesumu kuplinās Alūksnes mūzikas skolas audzēkņi. 1991.gada barikāžu dalībnieka piemiņas zīme ir Latvijas Republikas valsts apbalvojums, kas izveidots, lai godinātu aktīvos Latvijas neatkarības aizstāvjus par 1991.gada janvārī un augustā parādīto drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu, par ieguldījumu organizatoriskajā un apgādes darbā, kā arī tām personām, kuras morāli un materiāli atbalstīja barikāžu dalībniekus,” saka novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Vietējās ziņas