Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks lauka taktiskais vingrinājums “Mazais Namejs 2017”

No 23. līdz 29. oktobrim Dagdas un Alūksnes apkārtnē notiks lauka taktiskais vingrinājums “Mazais Namejs 2017”. Lauka taktisko vingrinājumu organizē Zemessardzes 3. Latgales brigāde, un tā mērķis ir trenēt bataljona kaujas grupas apakšvienību prasmes aizkavēšanas un aizsardzības operāciju veikšanā, paaugstinot brigādes vienību sagatavotības līmeni, kā arī pilnveidojot apakšvienību personālsastāva sadarbību un reaģēšanas spējas, informē Zemessardzes 3. Latgales brigādes Civilmilitārās sadarbības speciāliste dižkareive Ruta Surovcova.

Lauka taktiskajā vingrinājumā “Mazais Namejs 2017” piedalīsies ap 1000 dalībnieku – zemessargi un karavīri no visiem Zemessardzes 3. Latgales brigādes bataljoniem, rezerves karavīri, Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes karavīri, kā arī zemessargi un karavīri no Lietuvas un Igaunijas.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā no 23. līdz 29. oktobrim notiks militārā transporta kolonnu pārvietošanās pa galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Alūksnes un Dagdas novada apkārtnē.

Nacionālie bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām, lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kā arī lūdz ievērot satiksmes regulētāju norādījumus.

Vietējās ziņas