Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks Jaunsardzes gada svarīgākā un vērienīgākā testu nometne

Jaunsardzes un informācijas centrs no 1. līdz 6. maijam organizē 4. līmeņa jaunsargu nometni NBS Kājnieku skolas militārajā poligonā “Lāčusils”, kuras ietvaros tiks veikta 4. līmeņa jaunsargu apmācība un apgūto prasmju un iemaņu testēšana. Nometnē piedalīsies jaunsargi un jaunsargu instruktori no visas Latvijas.

Nometnes laikā jaunsargi pilnveidos prasmes un iemaņas lauka kaujas, topogrāfijas, orientēšanās apvidū, ieroču un šaušanas apmācībā, kā arī notiks jaunsargu prasmju un iemaņu testēšana saskaņā ar Jaunsardzes mācību paraugprogrammas prasībām.

Pēc sekmīgas testu nokārtošanas jaunsargi saņems apliecību par Jaunsargu mācību paraugprogrammas 4. līmeņa pabeigšanu. Desmit labākajiem jaunsargiem būs iespēja piedalīties Lielbritānijas kadetu organizācijas vasaras nometnē Devonā. 4. līmeni beigušajiem jaunsargiem būs priekšrocības atlasē, stājoties Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, Valsts robežsardzes koledžā, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā un Valsts policijas koledžā.

Vietējās ziņas