Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nav vienaldzīgi par to, kas notiks ar Apes novadu

Vakar, 14. martā, Gaujienas kultūras namā notika tikšanās, kuras laikā tika izrunāti jautājumi par administratīvi teritoriālo reformu, kas būtiski skars Apes novadu un tā četrus pagastus - Vireši, Trapene, Gaujiena, Ape. Pārrunas tika veiktas ar iespējamajiem sadarbības partneriem no Smiltenes novada. Sanāksmi pārstāvēja Apes novada domes priekšsēdētājs Jānis Liberts, Apes novada domes izpilddirektors Viesturs Dandens, protams, bija ieradušies kolēģi no Smiltenes novada – Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis, priekšsēdētāja vietnieks, deputāta pienākumu izpildītājs Kārlis Lapiņš, Grundzāles pagasta pārvaldes vadītāja Alda Zvejniece, jaunie Smiltenes novada deputāti - Jānis Pērle un Edgars Avotiņš. Uz sanāksmi Gaujienā  bija aicināti arī visi novada  iedzīvotāji, ieradās teju simts gaujienieši, Apes novada ļaudis un citi interesenti.

"Mēs visi zinām, ka viens no pirmajiem jaunās valdības veicamajiem darbiem ir pašvaldību reforma. Tāpēc esam šeit pulcējušies kuplā skaitā, lai izzinātu turpmāko situāciju – kā mēs Apes novada ļaudis vēlētos dzīvot. Vai mūsu viedokli ņems vērā, tas atkarīgs no ministrijas un ministra kunga," tā sarunu iesāka Apes novada priekšsēdētājs Jānis Liberts.

Vairāk par sanāksmi lasi nākamajā “Alūksnes un Malienas Ziņas” laikraksta numurā.

Vietējās ziņas