Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazaizsargātajiem dāvina biļetes uz mūziklu

„Parex” banka, atsaucoties uz Alūksnes pilsētas domes aicinājumu, dāvinājusi sociāli mazaizsargāto grupu iedzīvotājiem 100 brīvbiļetes uz mūziklu „Vienas vasaras ministrs”, kas 2. augustā notiks Pilssalas estrādē.

Domes informācijas aprites speciāliste Evita Aploka informē, ka piektdien „Parex” bankas Alūksnes klientu apkalpošanas centra vadītāja Līga Langrāte un Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Ainars Melders šīs biļetes pasniedza Alūksnes pilsētas pensionāru padomes, Alūksnes rajona invalīdu biedrības, biedrības bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām „Saulstariņi”, Latvijas Multiplās sklerozes asociācijas Alūksnes nodaļas un Latvijas daudzbērnu ģimeņu biedrības Alūksnes nodaļas pārstāvjiem, kuri rūpēsies par tālāku biļešu sadali. „Priecājos, ka banka piekrita šādai akcijai, jo atbalstām savus iedzīvotājus. Domāju, ka šis ir tikai sākums un līdzīgas labdarības akcijas varēsim turpināt,” atzīst A. Melders.

„Parex” bankas Alūksnes klientu apkalpošanas centra vadītāja Līga Langrāte atzina, ka banka labprāt atbalsta vietējās pašvaldības, uzņēmumus un arī dažādus pasākumus. „Ikdiena cilvēkiem ir grūta un, ja mums ir iespēja iedzīvotājus atbalstīt, kāpēc to nedarīt? Šogad mainījām atbalsta formu pilsētas svētkiem – ja citos gados finansiāli atbalstījām dažādu svētku norišu rīkošanu, tad šoreiz izvēlējāmies tādu atbalsta veidu, ko justu cilvēks individuāli. Ceram, ka cilvēkiem, kas saņems šīs biļetes, tas sagādās prieku. Pieņemu, ka šis nebūs pēdējais pasākums Alūksnē, kurā mēs piedalāmies,” saka L. Langrāte.

Vietējās ziņas