Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz 25. februārim biedrības var iesniegt projektus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai

Atgādinām, ka līdz 25. februārim biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas aicinātas iesniegt projektu pieteikumus Alūksnes novada pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai, lai īstenotu sabiedriski nozīmīgus projektus.

Līdzfinansējuma piešķiršanas kārtību un nosacījumus paredz Alūksnes novada pašvaldības 2012. gada 22. novembra saistošie noteikumi Nr.32/2012 “Par Alūksnes novada pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu sabiedriski nozīmīgiem projektiem”. Pretendenti ar tiem var iepazīties www.aluksne.lv sadaļā “Pašvaldība”/”Dokumenti”/“Saistošie noteikumi”. Tur pieejama arī veidlapa pieteikuma iesniegšanai.

Minētie saistošie noteikumi nosaka, ka pašvaldības līdzfinansējumu piešķir sabiedriski nozīmīgu projektu realizēšanai Alūksnes novadā šādās jomās: izglītība; kultūra un māksla; sports; sociālā joma un veselība; vide. Iesniegtos pieteikumus pašvaldībā izskatīs martā.

Pretendenti pieteikuma dokumentus var iesniegt pašvaldības administrācijas Kancelejā, kas šobrīd atrodas Alūksnes Kultūras centra telpās, Brūža ielā 7, Alūksnē, personīgi vai nosūtīt pa pastu, adresējot to Alūksnes novada pašvaldībai Dārza ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā, LV-4301.


Vietējās ziņas