Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vairāk kā 20 reģionālo autoceļu posmos notiek remontdarbi

Autovadītāju ievērībai: vairāk kā 20 reģionālo autoceļu posmos notiek remontdarbi; Jelgavas apkārtnē turpinās darbi piecos objektos
 
Vairāk kā 20 reģionālās nozīmes autoceļu posmos notiek būvdarbi, kopumā remontdarbi notiek vairāk kā 40 valsts ceļu objektos visā Latvijā. Plašākie remontdarbi un satiksmes ierobežojumi ir uz Vidzemes šosejas Sēnītes posmā, kā arī pie Pāvilostas un ap Jelgavu, kuras apkārtnē ceļa remontdarbi notiek piecās vietās.

Aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un ievērot satiksmes organizāciju būvdarbu zonās. Plānojot savus braucienus, ar visiem aktīvajiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē VAS Latvijas Valsts ceļi mājas lapā www.lvceli.lv.    
 
Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem:
 
Satiksmes ierobežojumi Jelgavas apkārtnē:
turpinās būvdarbi uz autoceļa Jelgava–Iecava (P93) posmā no Jelgavas apvedceļa (A8) līdz  Cenu un Salgales pagastu robežai Ozolnieku novadā. Pirmdienā tur vēl būs pagaidu luksofori.
Autoceļa Jelgava–Iecava turpinājumā Garozas ielā Jelgavā notiek pārbūves darbi, kas tiks pabeigti vien 2020. gadā. Tur pašreiz ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 30 km/h.

Turpinās rotācijas apļa izbūve Rīgas ielā Ozolniekos. Satiksme organizēta ar ceļazīmēm un vadstatņiem, ieviests ātruma ierobežojums 30km/h un platuma ierobežojums 3m.

Tilta pār Platones upi Miera ielā pārbūves laikā satiksme ir novirzīta pa pagaidu tiltu ar vairs tikai vienu braukšanas joslu katrā virzienā.
Loka maģistrāles pārbūves ietvaros ar otrdienu 14. maiju tiks slēgts maģistrāles pārvads pār dzelzceļu. Apbraukšana saskaņā ar norādēm.
 
Pierīgā
 Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei ātruma ierobežojums 70 km/h un satiksme notiek pa vienu braukšanas joslu katrā virzienā. Ir slēgta nobrauktuve no Vidzemes šosejas Valmieras virzienā un satiksme ir novirzīta uz rotācijas apli. Augstuma gabarīta ierobežojums rotācijas aplī zem pārvadiem 4,5 m. 

Uz autoceļa Rīga–Carnikava–Ādaži (P1) posmā no Carnikavas līdz Ādažiem ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Nepieciešamības gadījumā sašaurināta brauktuve.
 
Vidzemē
Uz Vidzemes šosejas posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam ceļa pārbūve un septiņi ar luksoforiem regulēti posmi.
 Ķegumā notiek HES tilta atjaunošanas būvdarbi uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8). Satiksme pār HES tiek regulēta ar luksoforiem, ieviests platuma ierobežojums 2,75 m un masas ierobežojums 15t.

Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme četros līdz sešos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, lai tos izbrauktu nepieciešamas 45 minūtes. Pagaidu tilta brauktuves platums 4 m un nestspēja 52 t.

Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Gulbēra ezeram četri luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Paredzamais būvobjekta izbraukšanas laiks – nepilna pusstunda.
 
Latgalē
Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei (0,06.-8,30. km) notiek segas pārbūves darbi. Būvdarbu zonā ir trīs luksoforu posmi, zonas šķērsošana prasa pusstundu.
Uz Daugavpils apvedceļa tiek atjaunots arī tilts pār Daugavu. Satiksme ir atjaunota pa tiltu un tiek regulēta ar luksoforu, ieviests ātruma ierobežojums 30 km/h.
Uz autoceļa Daugavpils–Rēzekne (A13) tiek pārbūvēts tilts pār Rušenīcu (88,3. km) pie Rušona ezera, satiksme ir novirzīta pa apbraucamo ceļu. 

Uz autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) posmā no Audriņiem līdz Dricāniem ir divi luksoforu posmi un nepieciešama pusstunda, lai posmu izbrauktu.

Latvijas ziņas