Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās pieteikšanās pieaugušo neformālās izglītības balvai

Balvas pretendenti - izglītības iestādes vai organizācijas, kas darbojas pieaugušo neformālās izglītības jomā - savus pieteikumus vēl var iesniegt līdz 1. decembrim.

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) informē, ka balva “Saules laiva” labākajam 2019.gada pieaugušo neformālās izglītības īstenotājam tiks pasniegta 2020. gada 15.janvārī. Balvas piešķiršanas mērķis ir izteikt ministrijas atzinību par nozīmīgu ieguldījumu pieaugušo neformālās izglītības procesa veicināšanā un kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanā, kā arī atbalsta sniegšanā mācībās pieaugušo neformālās izglītības ietvaros.

Pieteikumi jāsagatavo brīvā formā un jāsūta rakstveidā:

Pieaugušo neformālās izglītības balva,

Izglītības un zinātnes ministrija -

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050, Latvija,

vai, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, uz elektroniskā pasta adresi [email protected].


Ar balvas nolikumu un informāciju, kurai jābūt ietvertai pieteikumā, var iepazīties ministrijas mājaslapā: https://izm.gov.lv/lv/izglitibas-un-zinatnes-ministrijas-pieauguso-neformalas-izglitibas-celojosas-balvas-nolikums

Pieaugušo neformālās izglītības balva tiek piešķirta Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

Latvijas ziņas