Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas Dod Pieci! labdarības izsoles

Sākas sabiedrisko mediju labdarības maratona Dod Pieci! labdarības izsoles, kur iegūtie līdzekļi palīdzēs neārstējami slimiem cilvēkiem, informēja labdarības maratona Dod Pieci! komunikācijas vadītāja Indra Zomerovska.

Izsoles dalībnieki vairāksolīšanā varēs iegūt vairāk nekā 15 ekskluzīvu lietu, tostarp, "Prāta Vētras" albuma "Viss ir tieši tā kā tu vēlies" vāciņa oriģinālgleznu, „Mazā Prinča” koncertu mājas ballītē, treniņu Siguldas bobsleja trasē ar skeletonistiem Dukuriem, basketbolista Rodiona Kuruca kreklu vai iespēju pavadīt nakti īpašajā Dod Pieci! stikla studijā kopā ar maratona dīdžejiem.

Izsoli rīko Ziedot.lv sadarbībā ar platformu „Pērkam Kopā”, tā pieejama labdarības maratona mājaslapā www.dodpieci.lv. Visi ieņēmumi no labdarības izsoles tiks novirzīti neārstējami slimu cilvēku aprūpei.

"Pērn Dod Pieci! ieviestās izsoles ir ļoti ierasta prakse līdzīgos labdarības maratonos citās Eiropas valstīs. Mēs sākam pakāpeniski, pašlaik nododot izsolēm tikai daļu no priekšmetiem un notikumiem, bet ar laiku piedāvājot arvien vērtīgākas lietas, kas saistās ar skaļākajiem vārdiem Latvijas mākslas, mūzikas un sporta dzīvē," stāsta Dod Pieci! dīdžejs Toms Grēviņš, uzsverot, ka: "tā ir iespēja organizācijām, sportistiem un mūziķiem atbalstīt Dod Pieci!, ko viņi labprāt dara. Izsoles dalībnieki, savukārt, līdzās ar unikālu Ziemassvētku dāvanu sev, ģimenei vai draugiem, var veselīgi sacensties ar citiem solītajiem un dienas beigās izdarīt ko patiešām vērtīgu - parūpēties par tiem līdzcilvēkiem, kuriem tas patiesi ir vajadzīgs."

Ik gadu labdarības maratons aktualizē kādu sabiedrībā nozīmīgu tēmu un atbalsta tās sabiedrības grupas, kurām tas ir patiesi nepieciešams. Ziedojumi līdz šim ir novirzīti vientuļiem senioriem, bērniem ar īpašam vajadzībām, vēža slimnieku sociālajai rehabilitācijai, atbalsta programmai ģimenēm, kuras vēlas audzināt bērnus no bērnu namiem, kā arī jauno vecāku mācību programmas izveidei un veselīgas piesaistes veidošanai.

Šogad Dod Pieci! minimālais ziedojums, 5 eiro par dziesmu, nodrošinās vienu šķidras pārtikas ēdienreizi cilvēkiem, kuri paši vairs paēst nevar. Tāpat ziedojumi palīdzēs citiem paliatīvās aprūpes pacientu atbalsta pasākumiem - fizioterapeita palīdzībai, uztura speciālista konsultācijām, transporta pakalpojumiem un citām vajadzībām.
Labdarības maratonu Dod Pieci! jau sesto gadu rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu lsm.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv.

Latvijas ziņas