Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“No idejas līdz savam mājoklim” – seminārs Vidzemniekiem par nekustamā īpašuma tendencēm

Ceturtdien, 10. oktobrī, no plkst. 11.00-14.00, Smiltenes Kultūras Centrā notiks seminārs “No idejas līdz savam mājoklim” par nekustamā īpašuma tendencēm un praktiskiem jautājumiem īpašuma iegādes procesā. Semināru rīko Luminor banka, sadarbībā ar Smiltenes novada domi un partneriem no nekustamā īpašuma aģentūras Latio, valsts attīstības finanšu institūcijas Altum un apdrošināšanas sabiedrības Balta.

Latvijas iedzīvotāju interese par mājokļu kredītiem gada laikā pieaugusi trīs reizes, īpaši par iespēju saņemt aizdevumu būvniecības darbiem, rāda Luminor dati par kreditēšanas pieteikumiem. Mājokļu cenas ir augušas, tomēr uzlabojusies arī iedzīvotāju spēja tos iegādāties, ko pierāda augošā interese par īpašuma iegādi. Seminārs tiek organizēts, lai dotu iespēju reģiona iedzīvotājiem uzzināt aktuālāko informāciju par vietējo nekustamā īpašuma tirgu un iegūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem no nozares profesionāļiem.

Seminārā būs iespējams uzzināt, kas jādara, lai no idejas par savu mājokli līdz tam nonāktu arī dzīvē, tāpat - kas jāņem vērā, lai parūpētos par sava mājokļa drošību. Būs iespēja uzzināt vairāk par niansēm Vidzemes reģiona īpašumu vērtēšanā, kā arī kādu atbalstu iespējams iegūt, izmantojot Altum sniegtās garantijas.

Semināram nepieciešams iepriekš pieteikties, izmantojot reģistrācijas formu: https://www.luminor.lv/lv/pieteikums-pasakumam-no-idejas-lidz-savam-majoklim

Latvijas ziņas