Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Likumdošanas grozījumi uzlabotu drošību uz ceļiem

Latvijā ir jāaizliedz reģistrēt mašīnas, kas tikušas atzītas par nelabojamām, kā arī, reģistrējot auto Latvijā, jānorāda odometra rādījumus no pēdējās pārbaudes. Lai uzlabotu drošību uz ceļiem un auto pircēju tiesības uz patiesu informāciju, šādu iniciatīvu "Pret atjaunotiem transportlīdzekļiem un laboto nobraukumu" platformā ManaBalss.lv ir rosinājis Jānis Belovs.

"Bieži esam sastapušies, ka, nopērkot transportlīdzekli ar īpaši mazu nobraukumu un ļoti labā stāvoklī, vēlāk izrādās, ka odometra rādījums ir attīts, vai arī auto ir ticis salikts no vairākām mašīnām, jo ticis norakstīts ārzemēs un atzīts kā nelabojams transportlīdzeklis," raksta autors.

Tomēr automašīnas patieso nobraukumu un vēsturi var pārbaudīt gan pie auto dīleriem, gan interneta mājaslapā autodna.lv, tāpēc ir nepieciešams CSDD ieviest papildus pārbaudi, lai pirms auto reģistrēšanas tiktu pieprasīta šāda atskaite par katru auto, kas tiek piereģistrēts Latvijā, rosina J. Belovs.

Latvijas ziņas