Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Sarkanais krusts aicina atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mājdzīvniekus

Latvijas Sarkanais krusts sadarbībā ar pārtikas ražotāju un vairumtirgotāju "Mars Latvia" un mazumtirgotāju "Maxima Latvija" aicina ziedot suņu un kaķu barību maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju mājdzīvniekiem,  informē "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Viņa norādīja, ka iesaistīties ziedojuma akcijā iespējams ikvienam, iegādājoties suņu un kaķu barību "Maxima" veikalos visā Latvijā kampaņas "Mīluļu dienas" laikā.

Latvijas Sarkanā krusta prezidents Viktors Jaksons uzsvēra, ka biedrība ik dienas palīdz Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir mazāk aizsargāti un nespēj nodrošināt sevi ar ikdienā nepieciešamo - apģērbu, apaviem, sadzīvē vajadzīgām lietām, nereti arī pārtiku. 

"Daudzu palīdzības lūdzēju liela dzīves sastāvdaļa ir viņu ģimenes mīluļi - četrkājainie draugi. Ticam, ka kampaņa "Mīluļu dienas" ir lielisks veids, kā ar dzīvnieku pārtikas atbalstu palīdzēt tiem cilvēkiem, kas ikdienā savā mīlestībā dalās ar saviem mājdzīvniekiem, vienlaikus iesaistot pārējo sabiedrību palīdzības sniegšanā un labestības vairošanā," viņš teica.

"Maxima Latvija" vadītājs Viktors Troicins atzina, ka patlaban svarīgi ir būt vienotiem un neaizmirst par tiem līdzcilvēkiem, kuriem šajā laikā klājas īpaši grūti - cilvēkiem, kuriem gan savu pārtikas produktu iegāde, gan rūpes par mājas mīluļiem prasa vairāk spēka nekā ierasts. 

"Mars" Korporatīvu lietu direktore Baltijas, Balkānu un Adrijas jūras valstīs Skaiste Sruogaite norādīja, ka nereti cilvēka labākais draugs ir mājdzīvnieks, kurš tiešā veidā ir atkarīgs no saimnieka rūpēm. Cilvēkus un mājdzīvniekus vieno stipra draudzība, taču bieži vien dažādu un pat negaidītu apstākļu dēļ cilvēkiem ir nepieciešama palīdzība, lai turpinātu rūpēties par savu mīluli un tas nenonāktu patversmē, viņa piebilda. 

Viņa uzsvēra, ka "Mars Latvia" mērķis ir palīdzēt nodrošināt mājdzīvnieku drošību un veselību, ziedojot barību tiem, kas ir nonākuši grūtībās.

Kampaņas "Mīluļu dienas" laikā par katru nopirkto zīmola "Whiskas", "Sheba", "Perfect Fit", "Pedigree" un "Cesar" suņu un kaķu barības kilogramu 100 grami barības tiek ziedoti maznodrošināto un trūcīgo iedzīvotāju mājas mīluļiem. 

"Mīluļu dienas" visos veikalos "Maxima" norisināsies no 2020.gada 26.marta līdz 8.aprīlim.

Latvijas ziņas