Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kustinācijas tūre viesojās arī Alūksnē!

Jau otrdien, 15. janvārī “Kustinācijas” tūre, kuras laikā reģionu iedzīvotāji tiek mudināti vairāk nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, piestās Alūksnē, bet tālāk plānots doties uz Sileni, Tērvetes novadu un Ūdrīšiem - atbilstoši nākamajiem vārdu salikuma “Kustinācijas tūre” burtiem (A, S, T, Ū).

No pērnā gada oktobra pašvaldībās, uzņēmumos, sabiedriskās vietās piestāj Iekustinatori – profesionāli treneri, kas klātesošajiem parāda vienkāršu, bet efektīvu vingrojumu kompleksu un pastāsta, kā kustēties pareizāk, lai uzlabotu pašsajūtu un garastāvokli. Iekustinatori jau viesojušies Kandavā, Ugālē, Salacgrīvā, Tilžā, Ilūkstē, Neretā, Āraišos, Ciblā, Iecavā, Jaunpiebalgā (K, U, S, T, I, N, Ā, C, I, J). 

Par pasākumiem Alūksnē:

15. janvārī plkst. 12.00 publisks pasākums Alūksnes Kultūras centrā. 
15. janvārī plkst. 14.00 publisks pasākums Alūksnes novada Sabiedrības centrā (2. stāvā).
15. janvārī plkst. 15.30 pasākums šūšanas fabrikā SIA “Linden”.

Pasākumus visi interesenti var apmeklēt bez maksas.

“Ar vitālo kampaņu “Kustinācija” Veselības ministrija vēlas aktīvi iekustināt ikvienu un ilgtermiņā veicināt sabiedrības veselību. Ja ik dienu kustēsimies kaut dažus solīšus vairāk vai atspēkosim atrunu urdošo vēlmi vēsā dienā ieritināties dīvānā pie datora ekrāna, nevis doties pastaigā, tad pakāpeniski katrs kļūsim veselīgāki. Novēlu labu omu gan Iekustinatoram, gan tiem desmitiem un simtiem cilvēku, kas apmeklēs mūsu tūres pasākumus!” norāda veselības ministre Anda Čakša.

Kustinācijas tūres laikā iedzīvotāji arī paši varēs kļūt par Kustinatoriem – aicinot savus draugus, ģimenes locekļus, radus un kolēģus kustēties biežāk, piemēram, iesaistot Kustinācijas kustībā kaut vienu draugu vai ģimenes locekli - mudinot nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, organizējot iedvesmojošus pārgājienus, skrējienus, vingrošanu vai daloties pieredzē ar citiem par to, kā izdevies pārvarēt slinkuma urdošās atrunas. Labākie Kustinatori saņems Kustinācijas tūres suvenīrus, kas noderēs fizisko aktivitāšu laikā.


Plašāka informācija par projektu Kustinācija sociālajos tīklos:

Facebook: https://www.facebook.com/KustiNacija/

Draugiem.lv: https://www.draugiem.lv/kustinacija/

Instagram: https://www.instagram.com/kusti_nacija/

Veselības ministrijas kampaņa “Kustinācija” tiek veikta ESF projekta „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi”

Latvijas ziņas