Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptauja: Arvien vairāk cilvēku par prioritāti izvirza ģimeni, nevis darbu un karjeru

Arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju darbspējas vecumā par prioritāti izvirza ģimeni, nevis darbu un karjeru, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati. Šogad februārī iedzīvotājiem ticis lūgts atbildēt, kam viņu dzīvē ir lielāka nozīme - darbam un karjerai vai ģimenei. Vairākums jeb 61% iedzīvotāju kā savu prioritāti norādījuši ģimeni. Šogad fiksētais rezultāts ir augstākais novērojumu vēsturē, 2017.gada rezultātu pārspējot par diviem procentpunktiem.

Darbam un karjerai lielāko nozīmi savā dzīvē saskata 30% iedzīvotāju, kas attiecīgi ir mazākais iedzīvotāju īpatsvars kopš novērojumu sākšanas 2001.gadā. Jānorāda, ka vairākus gadus laika posmā no 2001. līdz 2019.gadam mērījumi nav tikuši veikti.

Vēl 9% iedzīvotāju nespēja sniegt konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Aptaujā piedalījās aptuveni 720 Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Latvijas ziņas