Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Veselības nedēļas ietvaros aicina uz sportiskām aktivitātēm Alūksnes novadā

No 28.maija līdz 3.jūnijam Latvijā norisināsies ikgadējā Veselības nedēļa MOVE Week. Jau vairākus gadus Latvija piedalās šajā kampaņā un tās dalībnieku skaits ar katru gadu aug. Veselības nedēļas laikā dažādas sportiskas aktivitātes tiks rīkotas arī Alūksnes novadā.

“Latvijas Veselības nedēļa” tiek organizēta lai:

* sniegtu informāciju un veidotu izpratni, ka fiziskās aktivitātes ir neatņemama veselīga dzīves veida sastāvdaļa un viens no labākajiem un lētākajiem slimību profilakses veidiem;
* piedāvāt fizisko aktivitāšu dažādību un dot iespēju piedalīties aktivitātēs ar mērķi, lai tās kļūtu par ikdienas dzīves sastāvdaļu, kā arī dot iespēju Latvijas iedzīvotājiem kopā ar ģimeni un draugiem pavadīt laiku, aktīvi atpūšoties.

Latvijas Veselības nedēļas ietvaros no 28.maija līdz 3.jūnijam tiek aicināti piedalīties visi Alūksnes novada iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās gatavības. Arī uzņēmumiem un iestādēm ir iespēja atbalstīt šo pasākumu un ikkatram vienam ar aktīvu līdzdalību veicināt savu un visa novada fizisko sagatavotību un veselību.

20180515-0828-bez-nvvvvvosaukuma.png

Vietējās ziņas