Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kur palikuši soliņi?

Lasītāji pamanījuši, ka ceļā uz Kolberģi, Pleskavas ielas malā, peldēšanās vietā “Zirgu dzirdinātava” vairs nav soliņu un atkritumu tvertņu. Viņi vaicā, kāpēc tā, un, vai paredzēts tos atkal tur novietot. Novērots arī, ka šajā pašā vietā, kur iepretim izveidots jaunais stāvlaukums, nav  paredzēta vieta atkritumu tvertnei un blakus esošais grāvis jau piegružots.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē: “Atpūtas vieta ar soliņiem pie “Zirgu dzirdinātavas” Alūksnes ezera krastā atgriezīsies savā vietā nākamajā pavasarī. Tāpat pavasarī tur atkal būs jau iepriekšējos gados izvietotā malēniešu kompozīcija. Savukārt nepieciešamība izvietot atkritumu urnas pie stāvlaukuma vēl tiks izvērtēta.”

Zināšanai, Pleskavas ielas II kārtas pārbūves laikā netālu no 7. Siguldas kājnieku pulka pieminekļa ir izveidota arī jauna atpūtas vieta Pleskavas ielas malā gan kājāmgājējiem, gan velobraucējiem. Tur novietots soliņš, atkritumu urna un velosipēda statīvs.


Vietējās ziņas