Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ķekavas čempionātā alūksnietei 2. vieta

28.jūlijā visi sporta interesenti tika aicināti doties uz Ķekavu, jo tur notika Ķekavas novada čempionāts svaru stieņa vilkmē no zemes. Tas bija Latvijas Kausa 12. posms. Šīs sacensības ir unikālas, jo notiek tikai reizi gadā. Tās norisinās vienā spēka trīscīņas kustībā – svaru stieņa vilkmē no zemes. Sportisti varēja izvēlēties startēt individuāli un/vai pārī ar vēl kādu sportistu.

Komandu vērtējumā 1.vietu izdevās izcīnīt “Gulbenes K.S.P.”komandai, līdz ar to “Gulbenes K.S.P.”komandai ir izdevies izvirzīties vadībā Latvijas kausa vērtējumā, 2.vietā – Madona, 3.vietā – Talsi. Savukārt 8. vietā ierindojās Alūksnes komanda. Kopumā startēja 48 dalībnieki, kuri pārstāvēja 10 komandas no dažādiem Latvijas reģioniem.

Labākais Open grupā, ko nosaka Vilksa punkti, ņemot vērā sportista svaru un uzvilktā svaru stieņa smagumu kilogramos, – Didzis Bērziņš (Kokneses sporta centrs), kurš vilkmē tika galā ar 320kg, 2.vietā – Jānis Kalnenieks (RTU sports), kura rezultāts 285kg, 3.vietā – Mārtiņš Lielups (Smagatlētikas un cīņas klubs Madona) pieveica 240kg.

Spēcīgākā dāma bija Jekaterina Kolcova (“Gulbenes K.S.P.”), kura viena pati spēja uzvilkt 135kg. 2.vietā – Marika Magazina (Spēka Pasaule Alūksne), kura spēja tikt galā ar 167,5kg, 3.vietā – Alise Babra (RTU Sports), kuras rezultāts – 150kg.
Savukārt par šī gada Ķekavas novada atklātā čempionātā svaru stieņa vilkmē no zemes spēcīgāko pāri kļuva Didzis Bērziņš un Jānis Kalnenieks, kuri divatā pieveica 550kg.

Sacensību rezultāti ir pieejami: Latvijas Pauerliftinga Federācijas mājaslapā.
Sacensības organizēja biedrība “Latvijas Pauerliftinga Federācija” sadarbībā ar Ķekavas novada domi un biedrību „Spēka Pasaule”. Pasākumu finansēja Ķekavas novada dome, pasākumu līdzfinansēja Izglītības un zinātnes ministrija, sacensības atbalstīja interneta veikals: http://veikals.sp.lv.

Vietējās ziņas