Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kādēļ uzlauž jauno asfaltu?

Laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņās” vērsās lasītāja no Rijukalna ielas, kura vēlējās noskaidrot, kādēļ Rijukalna ielā, kur izbūvēts ūdensvads un uzliets jauns asfalts, pēc dažām dienām tas jau uzlauzts. “Alūksnē tā ir ierasta lieta. Vai tas ir saimnieciski, ja šādas situācijas atkārtojas? Kādēļ tie speciālisti, kuri ir atbildīgi, neņem vērā iepriekšējās kļūdas?” vaicā lasītāja.

Meklējot atbildi, kādēļ uzlauzts jaunais asfalta segums Rijukalna ielā, vērsāmies SIA “Rūpe”. SIA “Rūpe” valdes loceklis Artis Sviklis informē, ka ūdensvada izbūve notiek projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Alūksnē, III kārta” ietvaros. Savukārt būvuzņēmēja SIA “Woltec” projektu vadītājs Igors Kovaļovs skaidro, ka minētajā posmā bojāta ūdensvada veidgabala dēļ bija radusies ūdens noplūde. Defekts  konstatēts pēc tam, kad Rijukalna ielā bija uzklāts asfalts. Bojātais veid­gabals ir nomainīts un aizsūtīts ražotājam uz ekspertīzi. Būvnieks papildus informē, ka pirms asfalta seguma ieklāšanas tika veiktas visas nepieciešamās ūdensvada pārbaudes, kuru laikā nekādi sistēmas defekti netika konstatēti.


Vietējās ziņas