Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina projektu konkursu

Alūksnes un Apes novadi 

Latvijas Hipotēku un zemes banka sadarbībā ar Alūksnes un Apes novada fondu izsludinājusi astoto projektu konkursu “Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām”.

Alūksnes un Apes novada fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece informē, ka projektu konkursa kopējais finansējums ir 1000 lati. Maksimālais finansējums vienam projektam noteikts 200 latu robežās. Projektus var iesniegt nevalstiskās grupas, biedrības vai nodibinājumi, kā arī reliģiskās organizācijas. Ar nolikumu var iepazīties Alūksnes un Apes novada fonda telpās. Tas arī būs pieejams fonda mājas lapā “www.aluksnesfonds.lv.” Projektus var iesniegt līdz 30.martam pulksten 17.00.

Vietējās ziņas