Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina nomas tiesību izsoli pakalpojumu sniegšanai plānotajā Veselības veicināšanas pakalpojumu centrā 1

Alūksnes novada pašvaldība ir izsludinājusi Veselības veicināšanas pakalpojumu centra kompleksa nomas tiesību izsoli. Informē Alūksnes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Nomas tiesību izsole izsludināta ar mērķi atrast nomnieku plānotajam Veselības veicināšanas pakalpojumu centram saimnieciskās darbības veikšanai, sniedzot publiski pieejamus veselības veicināšanas un ar tiem saistītus pakalpojumus atbilstoši projekta mērķim un ēkas telpu funkcionālajam plānojumam.

- Izsludinātā nomas tiesību izsole pakalpojumu sniegšanai plānotajā Veselības veicināšanas pakalpojumu centrā ir ārkārtīgi svarīgs brīdis šī projekta uzsākšanas procesā – vai izdosies atrast nomnieku saimnieciskās darbības nodrošināšanai, - uzsver Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis.

Kā zināms, Veselības veicināšanas pakalpojumu centru pašvaldība plāno izbūvēt 5.6.2. specifiskā atbalsta mērķa “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” projekta Nr. 5.6.2.0/19/I/007 “Veselības veicināšanas pakalpojumu centra izveide” ietvaros.

Interesenti pieteikumus izsolei var iesniegt līdz 8. maijam. Sīkāka informācija par nomas tiesību izsoles nosacījumiem www.aluksne.lv sadaļā Pašvaldība/Izsoles.

Komentāri 1

kurkulis13

Tas saucamais centrs, nav uzcelts, pat celtnieki kas cels, nav atrasti, bet nomas tiesības jau izsola. Šeit ir redzams, ka kādam tas ir ļoti vajadzīgs savu interešu un labuma gūšanai. Līdz ar to deputātiem, kuri draudzējas ar veselo saprātu, ir jāaptur šis murgs. Alūksnē arī ir jādara kā Rīgā, dome jānoliek pilnvaras. Un mēra laikā nav pieklājīgi rīkot dzīres

pirms mēneša, 2020.04.09 21:37

Vietējās ziņas