Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izmantos iespēju

Vēl tikai rītdien, 2.septembrī, līdz pulksten 17.00 Alūksnes un Apes novadu pedagogi var pieteikties Eiropas Sociālā fonda projekta “Cilvēkresursi un nodarbinātība” aktivitātei “Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos”.

Projektā tiek piedāvātas trīs dažādas aktivitātes. Pirmajā atbalstu var saņemt pedagogs, kurš var zaudēt darbu izglītības iestādē strukturālo pārmaiņu dēļ un kura darba slodze ir 12 vai mazāk kontaktstundu nedēļā, otrajā – pedagogi, kuri izglītības sistēmas strukturālo pārmaiņu dēļ ir nonākuši vai var nonākt jaunos darba apstākļos, bet paredzēto pienākumu veikšanai viņam trūkst attiecīgās profesionālās kvalifikācijas, bet trešajā – tie, kuri strādā vispārējās vai profesionālās izglītības iestādē un kuru darba slodze ir vismaz sešas kontakstundas nedēļā. Paredzēts, ka projekta dalībnieki ik mēnesi saņem stipendiju, kas nepārsniedz 100 latus. Vairāk informācijas par dalību projektā var iegūt Alūksnes novada pašvaldības mājas lapas “www.aluksne.lv” sadaļā “Izglītības ziņas”.

Vietējās ziņas