Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ir jauns komandieris 3

Šonedēļ Kājnieku skolā Alūksnē darbu sāka jaunais vienības komandieris – majors Agris Jermacāns. Ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem viņš ir saistīts jau gandrīz 20 gadus – izglītojies pats, mācījis virsniekus, guvis pieredzi starptautiskajā miera uzturēšanas misijā un nu turpinās dienestu Alūksnē. Foto

A.Jermacāns ir dzimis 1973.gada 24.septembrī Alūksnē, bērnību pavadījis Jaunannā, pamatizglītību ieguvis Annas pamatskolā. NBS virsnieks A.Jermacāns ir kopš 1995.gada, ieguvis bakalaura grādu jurisprudencē un maģistra grādu starptautiskajās tiesībās. Viņš atklāj – ziņu par dienesta vietu Alūksnē uztvēris ar dalītām jūtām. “Pozitīvi, jo atgriežos dzimtajā pusē, kur daudz kas ir pazīstams, bet papildus izaicinājums uz turpmākajiem gadiem ir tas, ka mana ģimene – sieva, piecgadīgais dēls un trīsgadīgā meita palika Rīgā,” saka A.Jermacāns.

Bagāta militārā pieredze

Savulaik A.Jermacāns absolvēja Priekuļu Valsts Lauksaimniecības tehnikumu, iegūstot automehāniķa profesiju. 1992.gadā tika iesaukts obligātajā militārajā dienestā Valsts robežsardzē. Kamēr dienēja, valstī likvidēja kolhozus un paju sabiedrības, tādēļ tika zaudēta civilā darba vieta. Esot vēl dienestā, tika piedāvāta iespēja kļūt par jauno kadetu. Toreiz Aizsardzības akadēmijā pirmo reizi veidoja šādu grupu. Paralēli viņš apguva arī bakalaura programmu juristos.

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 17.septembra numurā.

Komentāri 3

anna

Vai tad pazemināts, ka no Rīgas uz Alūksni pārcelts?

pirms 9 gadiem, 2010.09.18 04:48

Gatis

"Alūksnes Ziņas" izsmeļoši uzraksta, tostarp pareizu vārdu jaunajam komandierim, bet "Malienas Ziņām' gan kauns - komandieris nokristīts citā vārdā, turklāt raksta autore pati Lizdika, kurai vīrs armijas daļā strādā...:))

pirms 9 gadiem, 2010.09.18 01:17

Es

Agri, lai veicas!!! Ticu, ka būsi labs Komandieris!

pirms 9 gadiem, 2010.09.17 13:36

Vietējās ziņas