Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesakiet pretendentus sabiedrības balvai “Gada alūksnietis 2019” 10

Gaidot Alūksnes Pilsētas svētkus, ko svinēsim no 1. līdz 4. augustam, un portāla “Alūksniešiem.lv” 11 gadu jubileju, Alūksnes un Apes novadu laikraksts “Alūksnes un Malienas Ziņas” un portāls “Alūksniešiem.lv” aicina arī šogad ikvienu piedalīties labo vārdu akcijā un ieteikt radošus, darbīgus alūksniešus, kuri būtu pelnījuši, lai viņiem teiktu paldies!


Iesakām un balsojam

Svētki ir laiks, lai uzteiktu šos īpašos cilvēkus. Apvienotā laikraksta redakcijas kolektīvā esam nolēmuši turpināt 2016. gadā sākto tradīciju Alūksnes pilsētas svētkos, kad mūsu portāls “Alūksniešiem.lv” svin dzimšanas dienu, pasniegt īpašu sabiedrības balvu “Gada alūksnietis 2019” – stiklā atveidotu spalvaskātu, ko darinājis mākslinieks Ēro Rass no Cēsīm. To saņems viens cilvēks, kuru balvai nominēs portāla “Alūksniešiem.lv” lasītāji.

No 9. līdz 17. jūlijam aicinām ieteikt pretendentus balvai, rakstot komentārus pie šī raksta portālā “www.aluksniesiem.lv”. Jānorāda pretendenta vārds, uzvārds un pamatojums, kādēļ tieši viņam būtu jāsaka paldies. Līdz 17. jūlijam pretendentus var arī ieteikt, rakstot uz e-pastu: [email protected]. Var arī ienākt “Alūksnes un Malienas Ziņu” redakcijā un izstāstīt, kurš būtu šo balvu pelnījis, vai savu viedokli izteikt, zvanot uz redakciju: 26410083.Savukārt no 18. līdz 26. jūlijam aicināsim portālā balsot par ieteiktajiem pretendentiem (tad pretendentus ieteikt vairs nevarēs). Balsošanas aptauja būs izvietota portāla labajā malā, nevis vairs pie raksta.

Paldies var būt tik dažāds!

Ieteiktajam pretendentam tie var būt gan Latvijas un pasaules mēroga panākumi, kuri likuši Alūksnes vārdam spoži izskanēt, gan vienkārši līdzcilvēka atbalsts kritiskā brīdī. Paldies var teikt par darbu, kas ieguldīts pilsētas labiekārtošanā un attīstībā, pozitīvo attieksmi pret to, uzņēmējdarbības veicināšanu, kultūras dzīves popularizēšanu, ieguldījumu sporta aktivitāšu un sportistu sasniegumu veicināšanā un citā. Par ieguldīto darbu dažādās dzīves jomās, par mūža darbu, par neizsīkstošu enerģiju, par aktīvu līdzdalību, sabiedrisko darbu, pulciņu nodarbību popularizēšanu, nesavtīgu darbu iedzīvotāju veselības aprūpē. Par radošu darbu un godprātīgu, pozitīvu attieksmi vai vēl kādu citu paldies, jo - paldies var būt tik dažāds!


Atklāj šo cilvēkuvārdus un labos darbus, lai par viņiem uzzinām mēs visi! Paldies visiem, kuri aptaujā piedalījās iepriekšējos trīs gados! Pateicoties jums, šī balva jau iegūlusi alūksnieša, strūklaku meistara Alvita Grīvnieka, pediatres Ineses Priedītes, pedagogu Ilzes un Sandora Līviņu rokās. Šovasar atkal ir mirklis, kad visi kopā varam kādam īpašam alūksnietim pateikt sirsnīgu paldies!

Komentāri 10

inara344

Iesaku sabiedrības balvai "Gada alūksnietis 2019" Ingu Meirāni par deju festivāla "Latvju bērni danci veda" koordinēšanu Alūksnē 2019.gada maijā; par tautas dejas popularizēšanu Alūksnes novadā.

pirms 11 mēnešiem, 2019.07.11 09:09

dolce

Es iesaku policistu Aleksandru Finu, jo līdz ar viņa ienākšanu pilsētā ir manāmi uzlabojumi, tiek aizturēti pārkāpēji, tāpat arī policijas pārstāvju klātbūtne ir biežāk jūtama, kas tikai priecē. Nost ar noziedzību.

pirms 11 mēnešiem, 2019.07.11 21:09

ope

Es iesaku balvu piešķirt gidei Ilonai Riekstiņai. Manuprāt, viņa lieliski prezentē Alūksni ik reizi tūristiem, ir kā Alūksnes dzīvesprieka paraugs! Ilonas optimisms, dzīvesprieks un smaids ne tikai atbruņo vēsu tūristu sirdis - viņa iedvesmo ar savu stāstījumu par Alūksni! Ilona ir īstens Alūksnes patriots, brīnišķīga skolotāja un patiesi īstena alūksniete!

pirms 11 mēnešiem, 2019.07.13 14:58

Administrators

E-pasta pieteikums:
Par gada alūksnieti piesaku fotogrāfi Janu Rāgu! Tik daudz brīnišķīgu, māksliniecisku, citādāku Alūksnes foto!

pirms 11 mēnešiem, 2019.07.16 09:17

zeit6555

Vilnis Velkeris jo pateicoties vinam novadaa kausaa sporta dziive

pirms 11 mēnešiem, 2019.07.16 10:25

alūksniete

Vēlos ieteikt sabiedrības balvai cilvēku, kurš tiešām veic sabiedrībai nozīmīgu darbu. Tas ir darbs bez grezniem, glancētiem tērpiem ikdienā, bet praktisks un ļoti noderīgs. Ja šis darbs netiktu veikts, tad alūksnieši, kuri pieraduši pie kārtības un tīrības, sāktu raukt savus deguntiņus :) Piesaku balvai alūksnieti Daini Dzenīti, kurš ikdienā veic sētnieka pienākumus un gādā par māju pagalmu tīrību un kārtību pie daudzdzīvokļu mājām Laurencenes ielā 2, Pils ielā 34 un 36, Ganību ielā 1. Viņš savus pienākumus veic ļoti atbildīgi, vienmēr agri no rītiem, kad mēs, pārējie, vēl tikai mostamies vai guļam, jau strādā, lai tad, kad mēs dotos darba gaitās, sniegs jau būtu notīrīts, lapas sakasītas, celiņi noslaucīti. Viņš, vienkāršā darba darītājs, ir pelnījis būt Gada alūksnietis, jo bez šādiem alūksniešiem mūsu skaistā pilsēta nebūtu tik brīnišķīga!

pirms 11 mēnešiem, 2019.07.17 07:04

vizma

Paldies Pēterim un Marutai Amantoviem un viņu trim dēliem- Laurim, Jānim, Andrim par to, ka esiet alūksnieši, savējie, par mūziku un ar to mūsu pilsētas vārda popularizēšanu, par skaisti iekopto atpūtas māju Lielā Ezera ielā, par to, ka esiet gaiši un sirsnīgi cilvēki.

pirms 11 mēnešiem, 2019.07.18 08:54

vizma

Paldies SIA ,, Alūksnes slimnīcas” terāpijas nodaļas medmāsiņai Skaidrītei Simkēvičai par mūža darbu medicīnā, par profesionalitāti savā jomā, par iejūtību, pacietību pret slimniekiem.

pirms 11 mēnešiem, 2019.07.18 08:54

vizma

Paldies par izturību, neizsīkstošu enerģiju, SIA ,,Alta –S” ēdnīcas strādniecei Lijai Āboliņai, kura nemainīgi savu darbu veic jau tuvu 50 gadus.

pirms 11 mēnešiem, 2019.07.18 08:55

vizma

Paldies SIA ,,PARTNER BALTICA” vadītājai Helvei Kļaviņai ar kolektīvu, kuri Alūksnē klusu un nemanāmi strādā darba apģērbu ražošanā Jāņkalna ielā Nr. 18, jau no 1994. gada.

pirms 11 mēnešiem, 2019.07.18 08:55

Vietējās ziņas