Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesaki pretendentus sabiedrības balvai “Gada apenietis 2018” 5

Gaidot Apes pilsētas svētkus, ko svinēsim no 24.līdz 26.augustam, un atzīmējot portāla “Alūksniešiem.lv” 10 gadu jubileju, Alūksnes un Apes novadu laikraksts “Alūksnes Ziņas” un portāls “Alūksniešiem.lv” aicina ikvienu piedalīties labo vārdu akcijā un ieteikt radošus, darbīgus apeniešus, kuri būtu pelnījuši, lai viņiem teiktu paldies!

Iesakām un balsojam
Svētki ir laiks, lai pamanītu šos īpašos cilvēkus. Turpinot laikraksta un portāla 2016.gadā sākto tradīciju, arī šogad Apes pilsētas svētkos vēlamies pasniegt īpašu sabiedrības balvu “Gada apenietis 2018” – stiklā atveidotu spalvaskātu, ko darinājis mākslinieks Ēro Rass no Cēsīm. To saņems viens cilvēks, kuru balvai nominēs portāla “Alūksniešiem.lv” lasītāji.

No 6. līdz 12.augustam aicinām ieteikt pretendentus balvai, rakstot komentārus pie šī raksta portālā “www.aluksniesiem.lv”. Jānorāda pretendenta vārds, uzvārds un pamatojums, kādēļ tieši viņam būtu jāsaka paldies. Līdz 12.augustam pretendentus var arī ieteikt, rakstot uz e-pastu: [email protected]. Var arī ienākt “Alūksnes Ziņu” redakcijā un izstāstīt, kurš būtu šo balvu pelnījis, vai savu viedokli izteikt, zvanot uz redakciju: 64307021.
Savukārt no 13.līdz 19.augustam aicināsim portālā balsot par ieteiktajiem pretendentiem (tad pretendentus ieteikt vairs nevarēs). Balsošanas aptauja būs izvietota portāla labajā malā, nevis vairs pie raksta.

Paldies var būt tik dažāds!
Ieteiktajam pretendentam tie var būt gan Latvijas un pasaules mēroga panākumi, kuri likuši Apes  vārdam spoži izskanēt. Līdzcilvēka atbalsts kritiskā brīdī. Paldies var teikt par veiktajiem labiekārtošanas darbiem pilsētā, kultūras dzīves popularizēšanu, par ieguldījumu sporta aktivitāšu attīstībā, sportistu sagatavošanā vai pozitīvo attieksmi Apes attīstībā un uzņēmējdarbības veicināšanā. Varbūt par ieguldīto darbu dažādās dzīves jomās, par mūža darbu, par neizsīkstošu enerģiju, par aktīvu līdzdalību, sabiedrisko darbu, pulciņu nodarbību, kultūras un atpūtas pasākumu popularizēšanu, par mūža ieguldījumu iedzīvotāju veselības aprūpē. Par radošu darbu un godprātīgu, pozitīvu attieksmi. Par sabiedrisko aktivitāti organizētajos pasākumos Apē vai vēl kādu citu paldies, jo - paldies var būt tik dažāds!

Atklāj šo cilvēku vārdus un labos darbus, lai par viņiem uzzinām mēs visi! Paldies visiem, kuri aptaujā piedalījās iepriekšējos divos gados! Pateicoties jums, šī balva jau iegūla mūzikas pedagoģes  Sandras Oto un Apes pirmsskolas izglītības iestādes “Vāverīte” skolotājas Ivetas Ratsepas rokās. Šovasar atkal ir mirklis, kad visi kopā varam kādam īpašam apenietim pateikt sirsnīgu paldies!

Komentāri 5

e-pasta pieteikums

Vēlos sabiedrības balvai "Gada apenietis" pieteikt mūsu Apes floristi Dinu Semjonovu. Dinas skaistie un brīnišķīgie floristikas darbi priecē mūs, apeniešus, jau daudzus gadus. Viņas radošā izdoma vienmēr pārsteidz un priecē gan apeniešus, gan mūsu pilsētas viesus. Piemēram, šovasar uz Līgo svētkiem darinātie jāņusieri, alus kausiņi - vienkārši un skaisti! Dina prot par minimāliem līdzekļiem uzburt lielas un skaistas lietas. Un kur tad vēl viņas darinātie vainagi - super! Esmu lepna, ka mums ir tik talantīga floriste, kuras darbi priecē ikvienu no mums, sabiedrības. Uzskatu, ka Dina Semjonova būtu godam pelnījusi šogad saņemt balvu "Gada apenietis 2018".

pirms gada, 2018.08.08 08:17

e-pasta pieteikums

"Gada apenietis" balvai vēlos pieteikt Dinu Meisteri. Dina Meistere ir lielisks pedagogs, kurš savu sirds siltumu dāvā katram skolēnam. Cilvēcība un liela empātija piemīt Dinai Meisterei. Skolēni tiecas pēc pedagoga, kurš katrā laikā uzklausīs, palīdzēs, spēs saprast, iedrošinās, atbalstīs, un Dina ir šāds pedagogs. Dinai piemīt milzīgas darba spējas, gari vakari, brīvdienas tiek aizvadīti skolā, lai pildītu savus pienākumus pēc labākās sirdsapziņas ārpus sava darba laika. Dina Meistere ir ne tikai Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas direktore, viņa ir arī šīs skolas patriote, kurai ir svarīga skolas attīstība nākotnē.
Dina ir arī lielisks cilvēks, kurš katrā dzīves situācijā saskatīs pozitīvo pusi, spēs to izcelt. Paldies, ka mums, apeniešiem, ir šāds cilvēks. Uzskatu, ka tieši Dina Meistere būtu pelnījusi šo balvu!

pirms gada, 2018.08.08 14:46

kurkulis13

Astra Binde viennozīmīgi. Visu laiku popularizējusi Api un novadu gan Latvijā gan ārpus robežām.

pirms gada, 2018.08.09 09:29

ope

Es sak` Mairis Levans. jo Vaidavas kauss forevēr. Tik daudz darījis, organizējis un piedevām vēl pats sportisis.

pirms gada, 2018.08.11 11:54

e-pasta pieteikums

Vēlos pieteikt sabiedrības balvai "Gada apenietis 2018” ģimenes ārsti Zitu Uzkliņģi. Atsaucīga, zinoša, jebkurā situācijā atradīs pareizos vārdus, lai izskaidrotu situāciju un nomierinātu. Ārsta praksē vienmēr valda miers, ienākot kabinetā ir sajūta, ka tieši mani un tieši šajā brīdī ir gaidījusi daktere un visa viņas komanda.

pirms gada, 2018.08.12 15:17

Vietējās ziņas