Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesaki pretendentus sabiedrības balvai “Gada apenietis 2017”! 9

Gaidot Apes Pilsētas svētkus, ko svinēsim no 25.līdz 27.augustam, Alūksnes un Apes novadu laikraksts “Alūksnes Ziņas” un portāls “Alūksniešiem.lv” aicina ikvienu piedalīties labo vārdu akcijā un ieteikt radošus, darbīgus apeniešus, kuri būtu pelnījuši, lai viņiem teiktu paldies!

Svētki ir laiks, lai pamanītu šos īpašos cilvēkus. Turpinot laikraksta un portāla pērn sākto tradīciju, arī šogad Apes pilsētas svētkos, vēlamies pasniegt īpašu sabiedrības balvu “Gada apenietis 2017” – stiklā atveidotu spalvaskātu, ko darinājis mākslinieks Ēro Rass no Cēsīm. To saņems viens cilvēks, kuru balvai nominēs portāla “Alūksniešiem.lv” lasītāji.

No 7.līdz 13.augustam aicinām ieteikt pretendentus balvai, rakstot komentārus pie šī raksta: jānorāda pretendenta vārds, uzvārds un pamatojums, kādēļ tieši viņam būtu jāsaka paldies! Savukārt no 14.līdz 20.augustam aicināsim portālā balsot par ieteiktajiem pretendentiem (tad pretendentus ieteikt vairs nevarēs). Balsošanas aptauja būs izvietota portāla labajā malā, nevis pie raksta, kā bija pērn. Līdz 13.augustam pretendentus var arī ieteikt, rakstot uz e-pastu: [email protected]. Var arī ienākt “Alūksnes Ziņu” redakcijā un izstāstīt, kurš būtu šo balvu pelnījis, vai savu viedokli izteikt, zvanot uz redakciju: 64307021.

Ieteiktajam pretendentam tie var būt gan Latvijas un pasaules mēroga panākumi, kuri likuši Apes vārdam spoži izskanēt. Līdzcilvēka atbalsts, kurš palīdzējis kritiskā brīdī. Paldies var teikt par veiktajiem labiekārtošanas darbiem pilsētā, kultūras dzīves popularizēšanu, par ieguldījumu sporta aktivitāšu attīstībā, sportistu sagatavošanā vai pozitīvo attieksmi Apes attīstībā un uzņēmējdarbības veicināšanā. Varbūt par ieguldīto darbu dažādās dzīves jomās, par mūža darbu, par neizsīkstošu enerģiju, dokumentējot un apkopojot Apes vēsturi. Varbūt kāds vēlas pateikt paldies par aktīvu līdzdalību, sabiedrisko darbu, pulciņu nodarbību, kultūras un atpūtas pasākumu popularizēšanu, par mūža ieguldījumu iedzīvotāju veselības aprūpē. Neizsīkstošu enerģiju, radošu darbu un godprātīgu, pozitīvu attieksmi. Par sabiedrisko aktivitāti organizētajos pasākumos Apē vai vēl kādu citu paldies, jo - paldies var būt tik dažāds!

Atklāj šo cilvēku vārdus un labos darbus, lai par viņiem uzzinām mēs visi! Iesaki savu īpašo cilvēku, uzrakstot komentāru portālā “Alūksniešiem.lv” pie šīs ziņas vai forumā, atklājot šā cilvēka vārdu, uzvārdu un pamatojumu, kādēļ tieši viņam būtu jāsaka paldies!

Paldies visiem, kuri aptaujā piedalījās pērn – pateicoties jums, šī balva iegūla skolotājas Sandras Oto rokās.

Aicinām būt korektiem un iztikt bez rupjiem un cieņu aizskarošiem komentāriem - šādi komentāri tiks dzēsti!

Komentāri 9

kurkulis13

Astra Binde. Cilvēks kurš mīl savu nvadu un ne tikai savu. Stāsta daudzajiem ekskursantiem,šādi popularizējot Api un novadu

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.07 19:49

Apes meitene

Iesaku Apes kultūras dvēseli Ilvu Sāri! Idejām bagāta, radoša, vienmēr atsaucīga. Par viņu var teikt - dara vairāk kā prasa pienākums. Vienmēr ar savu stāju, nebaidās no sava viedokļa. Mīloša māmiņa!

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.08 08:40

rijabume

Laura Pope – dzīves gudra un zinoša skolotāja.

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.08 10:40

SPORTISTS

Manuprāt, cilvēks, kurš ir licis Apes vārdam skanēt ārpus Apes – ir Mairis Levans. Apes motokrosu Vaidavas Kauss zina visi un tieši motokrosa dēļ cilvēki zina, kur ir Ape. Motokrosa laikā Apē ir visvairāk cilvēku, sakiet ko gribiet! Motokross – tas ir mūsu lepnums!

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.09 08:12

Trīne

Anita Harju - rūpējas par Apes pilsētas skaistumu. Ape vienmēr ir skaisti saposta, vienmēr zied krāšņi ziedi. Iebraucēji to pamana un novērtē.

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.09 08:49

e-pasta pieteikums

Apes novada Sociālais dienests nominācijai "Gada Apenietis 2017" iesaka Dzintru Ozoliņu, kura ir spējusi ne tikai izsapņot, bet arī īstenot un attīstīt ideju par senioru istabu.
Negaidīt, kad kāds no malas realizēs idejas, bet darīt. Savā ikdienā viņa rod iespēju atbalstīt arī citu ideju īstenošanu: jauniešiem, senioriem aprūpes centrā, pilsētā, draudzē.
Dzintras kundze ir pensionāre. Par saviem veikumiem atalgojumu nesaņem un nekad neesmu dzirdējusi, ka viņa pat sapņotu par tādu. Viss ieguldījums ir dēļ līdzcilvēku labsajūtas.
Dzintra uzskata, ka cilvēks ir vērtība un viņam jājūtas labi Apē. Lai Dzintrai veicas!

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.09 22:08

jzilkalne

Gada balvai iesaku Diānu Liepiņu.
Diāna Liepiņa savā cienījamā vecumā turpina darbu Apes novada kultūras mantojuma vērtību saglabāšanā, vāc materiālus par novadniekiem, apkopo, dalās ar citiem Apes kultūras dzīves veidotājiem. Diāna Liepiņa bija viena no jaukākajām skolotājām, kas stundās prata katrā audzēknī saskatīt viņa stiprās puses un tās akcentēt, es domāju, ka mani skolas biedri un klases biedri, to atceroties, novērtē. Līdz par šodienai viņa saglabājusi labestību, izpalīdzību un atvērtību pret līdzcilvēkiem.

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.11 14:26

niecini.priecini

Iveta Ratsepa - Apes PII "Vāverīte" skolotāja. Cilvēks ar lielu atbildības sajūtu dara savu darbu, ar bērniem piedalās dažādos pasākumos pilsētā, gan arī pati, katru gadu, iejūtas kāda tēlā, pilsētas svētkos. Piedalās dažādos projektos un dara vairāk kā prasa viņas tiešais darbs,profesija. Iveta ir pelnījusi, lai viņai teiktu paldies!

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.13 11:53

sapnotaja_

Ivija Kaktiņa. Vislieliskākais ārsta palīgs. Bez tam,ka Ivija ir īsta sava amata profesionāle,viņa ir arī ļoti laipna, iejūtīga, gādīga un saprotoša, smaidīga un pozitīva.Nekad neatsaka savu profesionālo palīdzību. Ivija noteikti ir pelnījusi šo "paldies"!

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.13 19:25

Vietējās ziņas