Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesaki pretendentus sabiedrības balvai “Gada alūksnietis 2018” 16

Gaidot Alūksnes pilsētas svētkus, ko svinēsim no 2. līdz 5.augustam, un portāla “Alūksniešiem.lv” 10 gadu jubileju, Alūksnes un Apes novadu laikraksts “Alūksnes Ziņas” un portāls “Alūksniešiem.lv” aicina arī šogad ikvienu piedalīties labo vārdu akcijā un ieteikt radošus, darbīgus alūksniešus, kuri būtu pelnījuši, lai viņiem teiktu paldies!

Iesakām un balsojam!

Svētki ir laiks, lai pamanītu šos īpašos cilvēkus. Turpinot laikraksta un portāla 2016.gadā sākto tradīciju, arī šogad Alūksnes pilsētas svētkos, kad mūsu portāls “Alūksniešiem.lv” svin dzimšanas dienu, vēlamies pasniegt īpašu sabiedrības balvu “Gada alūksnietis 2018” – stiklā atveidotu spalvaskātu, ko darinājis mākslinieks Ēro Rass no Cēsīm. To saņems viens cilvēks, kuru balvai nominēs portāla “Alūksniešiem.lv” lasītāji.


No 6. līdz 15.jūlijam aicinām ieteikt pretendentus balvai, rakstot komentārus pie šī raksta portālā “www.aluksniesiem.lv”. Jānorāda pretendenta vārds, uzvārds un pamatojums, kādēļ tieši viņam būtu jāsaka paldies. Līdz 15.jūlijam pretendentus var arī ieteikt, rakstot uz e-pastu “[email protected]". Var arī ienākt “Alūksnes Ziņu” redakcijā un izstāstīt, kurš būtu šo balvu pelnījis, vai savu viedokli izteikt, zvanot uz redakciju pa tālruni 64307021.

Savukārt no 16. līdz 25.jūlijam aicināsim portālā balsot par ieteiktajiem pretendentiem (tad pretendentus ieteikt vairs nevarēs). Balsošanas aptauja būs izvietota portāla labajā malā, nevis vairs pie raksta. Balvu esam iecerējuši pasniegt 4.augusta vakarā Pilssalas estrādē pirms grupas “Refleksija” un dziedātāja Dona koncerta.

Paldies var būt tik dažāds!

Ieteiktajam pretendentam tie var būt gan Latvijas, gan pasaules līmeņa panākumi, kuri likuši Alūksnes vārdam spoži izskanēt; līdzcilvēka atbalsts kritiskā brīdī. Paldies var teikt par veiktajiem labiekārtošanas darbiem pilsētā, kultūras dzīves popularizēšanu, par ieguldījumu sporta aktivitāšu attīstībā, sportistu sagatavošanā vai pozitīvo attieksmi Alūksnes attīstībā un uzņēmējdarbības veicināšanā. Tāpat arī par ieguldīto darbu dažādās dzīves jomās, par mūža darbu, par neizsīkstošu enerģiju, par aktīvu līdzdalību, sabiedrisko darbu, pulciņu nodarbību, kultūras un atpūtas pasākumu popularizēšanu, par mūža ieguldījumu iedzīvotāju veselības aprūpē, par radošu darbu un godprātīgu, pozitīvu attieksmi, par sabiedrisko aktivitāti organizētajos pasākumos Alūksnē vai vēl ko citu. Paldies var būt tik dažāds!


Atklāj šo cilvēku vārdus un labos darbus, lai par viņiem uzzinām mēs visi! Paldies visiem, kuri aptaujā piedalījās iepriekšējos divos gados! Pateicoties jums, šī balva jau iegūla strūklaku meistara Alvita Grīvnieka un pediatres Ineses Priedītes rokās. Šovasar atkal ir mirklis, kad visi kopā varam kādam īpašam alūksnietim pateikt sirsnīgu paldies!

Komentāri 16

ampeers

Savu balsi atdodu par Evitu Aploku, jo patīk viņas darbība Alūksnes sabiedriskajā dzīvē.

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.06 12:24

Liene

Es iesaku balvu piešķirt gidei Ilonai Riekstiņai. Manuprāt, viņa lieliski prezentē Alūksni ik reizi tūristiem, ir kā Alūksnes dzīvesprieka paraugs! Ilonas optimisms, dzīvesprieks un smaids ne tikai atbruņo vēsu tūristu sirdis - viņa iedvesmo ar savu stāstījumu par Alūksni! Ilona ir īstens Alūksnes patriots, brīnišķīga skolotāja un īstena alūksniete!

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.06 15:50

peteris.apsukrums

Tiek ieteikti šādi gada alūksnieši
Krūšu nozīmīte -Gada zelta roka - A.Fomiņs.Roka vienmēr pacelta par skolu likvidēšanu un gatava rokasspiedienam vēl atlikušajos novada pasākumos
Krūšu nozīmīte – skolu zārka nagla un pelēkais kardināls – G.Ķupčai. Par neko nedarīšanu , bet sava viedokļa klusu uzspiešanu skolu jautājumos
Krūšu nozīmīte – zelta lakstīgala – J.Čuģunovai par cilvēkpazemojošu balss izlocīšanu nevietā un tukšiem solījumiem un nepateicību
Krūšu nozīmīte – gada Minhauzens Duķuļa kungam – pats nezinu, kas esmu, ko runāju un solu, kur lieku līdzekļus
Krūšu nozīmīte - zelta likvidators – Priedei I. Par visvairāk likvidētajām kultūras un izglītības iestādēm savā teritorijā un teritorijas sagatavošanu tuksneša zonai.
Visiem - diplomi par veiksmīgi radītiem apstākļiem straujai Alūksnes novada teritorijas atbrīvošanai no darbīgiem cilvēkiem, kā arī bonusā melnas brilles acu slēpšanai no tautas publiskos pasākumos.
Balsojiet!

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.08 08:24

LelleAlūksne

Es kandidatūrai izvirzu Alūksnes veterinārārsti un lietpratēju savā jomā - Signi Gorbāni, kura glābusi ne vienu vien dzīvnieciņu. Apčubinājusi un visādi citādi veikusi savu darbu mūsu mīluļem. Paldies un Signe ir to pelnījusi.

Vēl uzskatu, ka balva pienākas arī fotogrāfei Janai Rāgai, kura izteiksmīgi nes Alūksnes vārdu tautās ar saviem ekselentajiem fotoattēliem. Viņas darbi ir brīnišķīgi un to ievērojuši ne tikai alūksnieši, bet arī citi Latvijas, ārzemju cilvēki. Šajā gadāa viņa drosmīgi izslavinājusi Alūksni tautiņās..


Tāpat Ilona Riekstiņa - skolotāja, gide, vienmēr atsaucīgs palīgs, kas iesaistīsies dažādās idejās, lai poppularizētu mūsu mazo Aūksnīti. Ar savu antuziasmu viņa spēj ikvienā iedzīvotājā ienest smaidu sejā..miesā un garā.

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.10 09:44

6

es gribu teikt ka balva jaapieskir basktebola trenerim Uldim Jauninam jo vinsh velta loti daudz laika berniem. trene vinus apmaca un berni vinam uzticas kaa draugam. vinsh savu visu briivo laiku pavada ar saviem jaunajiem sportistiem un taa ir nesautiga lieta. beerni ir gandariiti un vecaki arii. lai vairaak taadu cilveeku Aluuksnee!


tie kas te lej savas zhultis, lai jums viss sliktais atpakaj naak. ko juus esiet izdarijusi pilsetas labad vai cilveeku labad kad varat taa apvainot un gudri spriedeleet butu labaak labu pateikusi. kaa pats saveejo var apvainot jaabut tacu vienam veselam

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.10 10:22

6

es gribu teikt ka balva jaapieskir basktebola trenerim Uldim Jauninam jo vinsh velta loti daudz laika berniem. trene vinus apmaca un berni vinam uzticas kaa draugam. vinsh savu visu briivo laiku pavada ar saviem jaunajiem sportistiem un taa ir nesautiga lieta. beerni ir gandariiti un vecaki arii. lai vairaak taadu cilveeku Aluuksnee!


tie kas te lej savas zhultis, lai jums viss sliktais atpakaj naak. ko juus esiet izdarijusi pilsetas labad vai cilveeku labad kad varat taa apvainot un gudri spriedeleet butu labaak labu pateikusi. kaa pats saveejo var apvainot jaabut tacu vienam veselam

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.10 10:22

ranitar

Svētki ir laiks, pateiktu paldies!
Atbalstot laikraksta un portāla 2016.gadā sākto tradīciju vēlos ieteikt Vilni Sliņķi, kuru pazīstu daudzus gadus! Cienu kā cilvēku, kas vienmēr ir atsaucīgs, izpalīdzīgs vajadzīgā brīdī! Patīk, ka ar savu uzvedību arī ikdienā ir džentelmenis! Tikai nesen sācis strādāt jaunā amatā- par mācītāju, bet pamanāms cik daudz dažādu jaunu aktivitāšu notiek Alūksnes un Apes novadu draudžu dzīvē. Paldies viņam, ka ilgus gadus ar savu mūziku un dziesmu iepriecinājis klausītājus dažādos kultūras pasākumus!

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.10 14:08

e-pasta pieteikums

Iesaku balvai Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības skolotāju Raiti Ramani.
Pateicoties skolotājam un tam, ka viņš mūs apmācīja, varējām daudz uzzināt par kokiem, koksnes apstrādi. Viņš no sirds priecājas par katru puisi vai vīru, kuram izdevies iemācīt vienu no skaistākajiem arodiem. Viņš māk iedrošināt, mēģināt vēl un vēl, līdz sanāk. Tas nekas, ka kādam tas varbūt ir sestais vai septītais mēģinājums. Galdnieka darbā ļoti būtiska ir neatlaidība un pacietība. Tāpēc šo specialitāti nevar apgūt gluži katrs, kas to vēlas. Tāpat – audzēkņus ar īpašām vajadzībām nevar kā robotus salikt rindā un dot rīkojumus. Ja nāk virsū dusmas, labāk sakost zobus un iziet no situācijas ar humoru. Skolotājam jāprot atrast īsto pieeju katram audzēknim – viņš to prot. Strādājot šajā skolā, reizēm nākas sadzīvot ar domu, ka kādam, neraugoties uz milzīgu viņa izaugsmē ieguldīto darbu, tā arī neizdodas iemācīt tikpat kā neko. Šādus brīžus jāspēj pārlaist ar mīlestību, nešaustot sevi un nevainojot arī audzēkni – arī to prot mūsu skolotājs!

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.10 16:59

kukainitis

Sabiedrības balva "Gada alūksnietis 2018" jāpiešķir Alūksnes rajona politiski represēto kluba "Sarma" vadītājai Dzidrai Mazikai. Senjore, kas joprojām organizē un iesaistās dažādās aktivitātēs, lai veicinātu patroitsmu cilvēkos.

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.11 16:01

e-pasta pieteikums

Iesaku sabiedrības balvai “Gada alūksnietis” Sandoru un Ilzi Līviņus, jo viņi ir cilvēki, kuri Alūksnes vārdu popularizē gan Latvijā, gan arī ārpus tās robežām. Tas, kā viņi strādā ar jauniešiem, ir apbrīnojami! Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestra un defilē meiteņu sniegums vienmēr ir izcils, pateicoties tādiem vadītājiem kā Līviņu pāris!

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.11 16:57

e-pasta pieteikums

Es domāju , ka Sandors un Ilze Līviņi būtu labākie šim titulam! Viņi ne tikai strādā sev, bet dara to bērniem, jauniešiem, mūsu pilsētas Alūksnes un valsts Latvijas labā, tādējādi Alūksni popularizējot visā pasaulē!

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.12 11:30

e-pasta pieteikums

Sabiedrības balvai "Gada Alūksnietis 2018" vēlētos ieteikt divus pretendentus kā vienu veselu. Tie ir Sandors un Ilze Līviņi.
Šie abi cilvēki ir savas valsts, savas pilsētas patrioti uz visiem 100 procentiem! Viņi ir īstie cilvēki īstajās vietās! Pajautājiet vienalga kuram alūksnietim, kas viņi ir? Un noteikti dzirdēsiet atbildi - tie ir īsti alūksnieši, kuri savas pilsētas vārdu ir nesuši ne vien Latvijas Republikas robežās, bet arī ārvalstīs (Krievijā, Francijā utt.). Jau ilgus gadus kopā viņi vada AVĢ Pūtēju orķestri, kur ir pulcējušies tik daudz mazo un lielo alūksniešu.  Sandors un Ilze ir tik daudzas reizes kopā ar savu orķestri braukuši un piedalījušies Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos un jaunatnes dziesmu svētkos; pūtēju orķestru salidojumos; koncertos un festivālos gan Latvijā, gan ārzemēs! Katru gadu Alūksnes orķestris 4. maijā piedalās pūtēju orķestru defilē programmu skatēs, kur viņi ir tik izcili izslīpējuši savu meistarību, ka daudzus gadus pēc kārtas ir ieguvuši augstākās pakāpes diplomus, nesot godam Alūksnes vārdu!!!
Sandors un Ilze ir brīnišķīgi, mērķtiecīgi, gudri, saprotoši cilvēki! Viņi divi ir viens vesels! Viņi ir īsti Alūksnieši! Viņi kopā ir pelnījuši saņemt sabiedrības balvu "Gada Alūksnietis 2018".

pirms 7 mēnešiem, 2018.07.13 14:05

e-pasta pieteikums

Iesaku sabiedrības balvai “Gada alūksnietis 2018” alūksniešus Ilzi un Sandoru Līviņus. Ilzi pazīstu jau ilgus gadus, no skolas laikiem, kad es vēl mācījos skolā – viņa ir ļoti mērķtiecīga, pašaizliedzīga, gudra. Viņa devusi ļoti lielu ieguldījumu darbā ar bērniem gan dejošanā, gan pūtēju orķestrī. Jau ilgus gadus kopā ar Sandoru viņi vada Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestri, kas ir viens no labākajiem Latvijā, kā arī guvuši sasniegumus ārpus valsts robežām.
Arī mani bērni iesaistījušies orķestrī. Zinu, ka arī daudzi citi orķestranti ļoti atzinīgi novērtē Ilzes un Sandora darbu. Šogad 4.maijā mūsu orķestris Sandora un Ilzes vadībā ieguva I pakāpi ar izcilību Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru defilē finālkonkursā!
Ilze un Sandors ir vienas monētas divas pusītes – nedalāmi, un uzskatu, ka balvu var piešķirt viņiem abiem kopā!
Liels paldies par viņu ieguldīto darbu un devumu Alūksnei, Latvijai!
Jūlija Semjonova Alūksnē.

pirms 7 mēnešiem, 2018.07.13 15:32

bjss

Es balsojumam iesaku Kristapu Marķitānu - ļoti aktīvs jaunietis sabiedriskajā un sporta dzīvē, īsts pilsētas patriots! Piemīt izcils organizatora talants un komunikācijas spējas. Ar tādiem alūksniešiem mēs tālu tiksim!

pirms 7 mēnešiem, 2018.07.13 19:46

djaluksne3

Balsoju par Kristapu Marķitānu- jaunietis, kurš sirdi un dvēseli liek iekšā,lai atjaunotu un stiprinātu vecās basketbola tradīcijas.
Novada čempionātas pavērsts ar jaunu "asumu", ar lielām ambīcijām un savu mērķtiecīgo darbu viņš,Kristaps Marķitāns,atjaunos šo turnīru.
Kā arī,nevar nepieminēt darbu ar BK Alsviķi,kuri godam pārstāv Alūksnes novadu Rīgas spëcīgākajā amatieru turnīrā.
Kristaps ir cilvëks ar izcilu harizmu un paldies viņam,ka cenšās atjaunot basketbolu Alūksnē.

pirms 7 mēnešiem, 2018.07.14 16:31

Nu jau vietējā

ANDIS RIBAKS.
Transporta pakalpojumi Alūksne- Rīga- Alūksne. Kam ir bijusi saskare sapratīs (savāks no nekurienes, izlaidīs kur vajag).

pirms 7 mēnešiem, 2018.07.14 18:46

Vietējās ziņas