Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Ielikt” sevi viesa vietā jeb 7 padomi tūrisma organizēšanā

Tūrisma eksperts Pauls Timrots tūrisma konferencē Atē iesaka vienkāršas lietas, kas ir svarīgas tūrisma organizēšanā un kam nevajag nedz miljonu, ne projektus, bet vienkārši galvu:

- Ir jāsadarbojas. Ja mana kafejnīca ir ciet, es parādu kolēģi, pie kura var paēst. Zināt, kas jums ir blakām un ieteikt, kas jums ir blakām. Tas atmaksāsies.

- Katram ir jādara tas, ko viņš prot vislabāk. Nelieciet viesu mājas priekšplānā nīgru darbinieku. Arī pie telefona ne. Lai viņš mizo kartupeļus. Varbūt kartupeļu mizotājs ir smaidīgāks.

- Piedāvājuma reklamēšanai izmantojiet vietas, kas ir vaļā 24/7. Piemēram, benzīntanks Tirzā - tur iet visi!

- Tūristi ceļo brīvdienās, tādēļ brīvdienās tūrisma objekti nedrīkst būt ciet!

- Kā mēs izskatāmies Google, ja meklējam no sveša datora? To iesaku katram noskaidrot. Un, vai jūs var atrast pēc GPS koordinātām?

- “Ielikt” sevi viesa vietā. Kā tu jutīsies, piemēram, ja pirmo satiksi lielu suni nevis viesu nama saimnieku?

- Meklēt cilvēkus, kuri dara no sirds. Tad viss darbojas un darbojas ilgi.

Vairāk par sadarbošanos tūrisma projektos, konkrēti, radot kopīgu Bānīša zemi trijos novados – Alūksnes, Apes un Gulbenes – šīs dienas laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas"

Vietējās ziņas