Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grib atlaišanas pabalstu 12

Kādreizējais Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks, tagad deputāts Laimonis Sīpols (LPP/LC) pieprasa pašvaldībai izmaksāt viņam atlaišanas pabalstu 1407 latu apmērā.

Aprīļa Finanšu komitejas sēdē L.Sīpols pauda, ka pašvaldības budžetā nauda ir ietaupījusies, piemēram, kad ilgu laiku uz slimības lapas bija domes priekšsēdētājs Aivars Fomins. Pašvaldības Finanšu nodaļa sniegusi atzinumu, ka budžetā nav naudas pabalsta izmaksai. Deputāts Jānis Nīkrencis norāda – domes priekšsēdētājs drīkst izmaksāt šādu pabalstu bez domes lēmuma. Domes priekšsēdētājs Aivars Fomins tam gan iebilst, uzsverot – ja budžetā nav naudas šādam mērķim, tad ir jāveic budžeta grozījumi, kam domes lēmumu noteikti vajag. Pašvaldības Finanšu nodaļas vadītāja Tamāra Stafecka norāda, ka šajā gadījumā atlaišanas pabalsts nav jāizmaksā, jo kā viens no argumentiem L.Sīpola atbrīvošanai bija pašvaldības nolikuma izpildes nenodrošināšana. Līdzīgi bija pilsētas domes pēdējā sasaukumā, kad no amata atbrīvoja domes priekšsēdētājus Viktoru Litaunieku un Armandu Mustu - arī viņiem nepienācās atbrīvošanas pabalsts šā iemesla dēļ, bet, kad no amata atstādināja pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Ainaru Melderu, tad atlaišanas pabalstu izmaksāja, jo minētais punkts nebija iekļauts atlaišanas pamatojumā.

Komentāri 12

he-he

nevarēja ar darbu tikt galā, nevarēja pavilkt................

pirms 10 gadiem, 2010.04.24 02:42

smaida

nu protams bezdarbniekos nevar iestāties,viņš tak zemnieks,likumus es pārzinu labi,lai ar tīrumus

pirms 10 gadiem, 2010.04.22 15:29

smaidai

nepriecājies jau, nu nav Sīpols tik nabags, bet tev gan likumu zināšanās analfabētisms.

pirms 10 gadiem, 2010.04.22 10:13

nodokļu maksātājs

L. Sīpola ienākumu deklarācija tieāām apliecina , ka ir "absolūts nabags"- lai piesakās uz maznodrošinātā pabalstu !

pirms 10 gadiem, 2010.04.22 08:40

smaida

nabaga Laimonītis vai tad nav vairs naudiņas ka jāprasa pabalsti,lai iet simtlatniekos

pirms 10 gadiem, 2010.04.22 07:06

Pelēcis Ainars, ne to redz, ne to dzird, bet visi pēc Pelēča stabules danco!

pirms 10 gadiem, 2010.04.21 20:53

Melderam izmaksāja dažus tūkstošus, Llitauniekam - nulli, neklausīja Melderi līdz galam, tikai sākumā! Ar visiem tā iznāk, kad Melderi neklausa ! Melders zin,ko dara ! Vienmēr roka uz pulsa !Citi tikai domā, ka paši domā, bet īstenībā Melders domā - septiņus soļus uz priekšu ! Vjakse jau arī netika par attīstības nodaļas vadītāju, jo Melderi viņa neklausa!

pirms 10 gadiem, 2010.04.21 20:17

vizbule

Vai tad Fomins vispār ir kompetents kādā jautājumā?

pirms 10 gadiem, 2010.04.21 19:22

Vietējās ziņas