Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Fotokonkurss jauniešiem “Vasara Apē”

Līdz 20. septembrim tiek izsludināts fotomirkļu konkurss “Vasara Apē”, ar mērķi iegūt fotogrāfijas ar skaistām un atpazīstamām Apes pilsētas un pagasta dabas ainavām Vasarā.

Kas jādara?
Ņem visur līdzi ierīci ar iespēju “Fotografēt”;
Vēro Apes skaistākās, atpazīstamākās, vai pat savas mīļākās vietas Apē VASARAS laikā (Vaidavu, klintis, kokus, pļavas, ēkas, ceļa zīmes u.c. skaistus vasaras dabas skatus);
Nofotografē Api burvīgā VASARAS ainavā;
Un sūti jaunatnes lietu speciālistei Klintai Bernarte, uz e-pasta adresi: [email protected];
Vai arī sūti Apes tautas nama vadītājai Ilvai Sārei uz e-pasta adresi: [email protected]

Balva par piedalīšanos konkursā:
Jaunietis, kurš būs iesūtījis vismaz 5 – 10 tiešām burvīgas, skaistas vasaras dabas ainavas un atpazīstamiem Apes pilsētas un pagasta skatiem, iegūs savā īpašumā brīvbiļetes 2 personām kādā, pēc paša izvēles izvēlētā, kultūras maksas pasākumā, kas notiks Apes Tautas namā Rudens sezonā!

Fotogrāfijām tiks ņemta vērā attēla kvalitāte, kvantitāte, attēlā redzamās dabas ainavas vasarīgums un Apes pilsētas un pagasta teritorijas atpazīstamība.

Ņem vērā, ka fotografījai ir jābūt BEZ cilvēkiem!

Konkurss notiek sadarbībā ar Apes Tautas nama vadītāju Ilvu Sāri.

Vietējās ziņas