Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dēliņkalnā būvē skatu torni 3

Projekta “Aizsargājamo ainavu apvidus “Veclaicene” infrastruktūras uzlabošana antropogēnās slodzes mazināšanai un pieejamības nodrošināšanai” ietvaros Dēliņkalnā norit skatu torņa izbūve, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Druvis Mucenieks.

Šobrīd objektā veikta triangulācijas torņa demontāža, atmežošana, kā arī ierīkota būvbedre un izbūvēts pagaidu ceļš.

Dēliņkalna skatu tornis būs 27 metrus augsts, un tā virsotnē atradīsies skatu platforma, kas būs aprīkota ar binokli. Šis tornis būs identisks Veclaicenes pagasta Kornetu Dzērves kalnā izbūvētajam. Pie Dēliņkalna skatu torņa plānots uzstādīt arī apmeklētāju uzskaites ierīci.

Skatu torņa celtniecība norit saskaņā ar aizsargājamo ainavu apvidus “Veclaicene” dabas aizsardzības plānu 2016.-2028. gadam.

Darbus objektā saskaņā ar iepirkumu procedūras rezultātiem veic uzņēmumi SIA “Smart Energy” un SIA “Livland Group”. Būvdarbu izmaksas sastāda 258 287,52 bez PVN.

Komentāri 3

Čiekurs Egle

Vai šie ir kārtējie 260000 eur uz pašvaldības rēķina??? Nezinu smieties vai raudāt redzot šādus rakstus blakus A. Dukuļa gaudām par to, ka pašvaldībā jostas jāsavelk ciešāk, jo redz budžetā ienāk mazāk naudas, bet nauda šādiem projektiem atrodas visu laiku. Vai tiešām Alūksnes baltajā namā visi dzīvo kā strausi galvas zemē iebāzuši, un nevienu nesatrauc patreizējā situācija??? Tiek taujāts un čīkstēts par to, ka grīdu slaucītājiem un sētniekiem minimālā jāpaceļ par 50 eur mēnesī, kad tanī pašā laikā vismaz reizi divās nedēļās lasi par kārtējo 200000+ eur aiziešanu velns sazin kur. Ar tādām prioritātēm cienītie jūsu budžets turpinās sarukt katru gadu arvien straujākiem soļiem. Vai pašiem kauna nav zinot šos ciparus runāt par cilvēku atlaišanu pašvaldības iestādēs?

pirms gada, 2018.01.16 10:26

blonda12

Vai tiešām ļaudis būs paēduši, izglītojušies, veseli un brauks pa normāliem ceļiem, utt, "uztūcoties" kārtējā tornī. Tiešām, arī es nesaprotu, raudāt vai smieties :(

pirms gada, 2018.01.16 10:48

Vietējās ziņas