Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbu uzsāk elektromobiļu ātrās uzlādes staciju tīkls 3

CSDD izveidotais elektromobiļu ātrās uzlādes staciju tīkls ir uzsācis darbu, nodrošinot brīvas elektromobiļu pārvietošanās iespējas praktiski visā Latvijas teritorijā. Tajā skaitā - Alūksnē -  Skolas ielā, Apē – Dzirnavu ielā un Virešos.

Informācija par pieejamām uzlādes stacijām un to atrašanās vietām atrodama mājaslapā - http://portal.e-mobi.lv/lv/sakumlapa/
Realizējot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu, CSDD ir izveidojusi nacionālā līmeņa uzlādes staciju tīkla pirmo kārtu. Tā ietvaros elektromobiļu ātrās uzlādes stacijas ir izvietotas uz valsts galvenajiem autoceļiem un lielākajās apdzīvotās vietās. Kopumā jūlijā darbu uzsāks 70 uzlādes stacijas.
Par uzlādi norēķināties būs iespējams vairākos veidos, no kuriem viens būs jau elektromobiļu lietotājiem ierasts veids ar e-mobi autorizācijas karti. Lai elektromobiļu īpašnieki varētu turpināt izmantot jau esošās e-mobi autorizācijas kartes, jānoslēdz pēcapmaksas līgums par uzlādes pakalpojuma izmantošanu, par ko jau ir informēti esošo karšu īpašnieki. Jaunie klienti e-mobi autorizācijas karti var pieteikt izmantojot portālu http://portal.e-mobi.lv.
Nākotnē norēķināties būs iespējams, izmantojot mobilo aplikāciju, kuru bez maksas varēs lejupielādēt “App Store” vai “Google Play”, kā arī izmantojot SMS, maksu par uzlādi pieskaitot mobilā telefona rēķinam. 
Atbilstoši Ministru kabineta 2018.gada 12.jūnija lēmumam, maksa par uzlādes pakalpojumu CSDD ātrās uzlādes stacijās noteikta 0,15 eiro/min.
Klienti var saņemt diennakts atbalstu, zvanot pa tālr. 1859 vai +371 22001859 vai rakstot uz elektronisko pastu: [email protected].
Darbs pie elektromobiļu uzlādes staciju tīkla izveides turpinās, un līdz 2021.gadam kopumā paredzēts uzstādīt līdz 150 ātrās uzlādes stacijām.

Komentāri 3

maris992

Jautājums: Kur Teslai var nopirk bremžu klučus?
Atbilde: Nekur :(

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.06 11:30

alūksniete

Stacijas jau ir gan, tikai Alūksnes un Apes novados no vietējiem iezemiešiem nav neviena elektromobiļa īpašnieka, kas tās varētu izmantot!!!
Bet - tā ir mūsu nākotne, tā kā, tautieši, sāciet par to domāt :)

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.06 15:55

edcokmo

bet ja visiem alūksniešiem būtu elektomobīļi tad rinda līdz aparātam būt 3 mēnešu garumā! savukārt ja visi savus elektobīļus lādētu mājās pie rozetes tad esošais latvenergo tīkls to jaudu vnk nepavilktu, savukārt tīkla pārveide viennozīmīgi celtu elektrības cenu....

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.07 08:39

Vietējās ziņas