Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ciemos pie “mācītajiem” Lieldienu putniem

Viesošanās pie manas pirmās klases audzinātājas Anitas Kļaviņas viņas dzimtas mājās kādreizējā Lūdiķu ciemā, un sastopoties ar viņas lielo saimi, sākot ar trušiem un beidzot ar bitēm un karpām, man radīja īsto Lieldienu prieku. Noskaņu, kas apliecina, ka mūs glābs tikai turēšanās pie dabas, zemes, pie savas dzimtās vietas, gandarījums par to, ko savām rokām izdevies radīt un prieks ar radīto dalīties. Mājās braucu ar pilnu klēpi pūpolzaru, olām un vītolzaru Lieldienu vainadziņu ar pērļu vistiņas spalvām. Un iedvesmojošu stāstu, kas mums tik ļoti vajadzīgs šajā trauksmainajā laikā.


“Cik vien atceros, mums “Lūdiķās” vienmēr bijuši kustoņi. Suņi, kaķi, gotiņas, cūku mamma ar sivēniem, aitas, bites un visi iespējamie mājputni,” stāsta Anita Kļaviņa.

Stāstu par ciemošanos "Lūdiķās" lasiet 9. aprīļa laikrakstā "Alūksnes un Malienas Ziņas."

Vietējās ziņas