Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būs jānojauc laivu novietnes 3

Laivu novietņu lietotājiem ierādīs vietu būvniecībai citur

Alūksnes ezera krastā iedzīvotājiem būs jānojauc vairākas laivu novietnes, kas savu laiku ir nokalpojušas un neiederas pilsētvides ainavā - tā pirmdien nolēma Alūksnes novada domes tautsaimniecības komitejā.

Jānojauc būs laivu novietnes pie Vecās pils jeb tautā sauktās "policistu būdas", pie bērzu birzs un starp VEF kādreizējo teritoriju un Tīklu saliņu. Pašvaldības jurists Arturs Upīts paredz - nebūs viegli īstenot šo ieceri, jo paredzama liela cilvēku pretestība, tomēr tautsaimniecības komitejas deputāti ir vienisprātis: šīs laivu novietnes ir jānojauc. Alūksnes novada būvvalde jau devusi atzinumu par laivu novietnēm - tās atrodas uz pašvaldības zemes, ēku vai būvju īpašumi zemesgrāmatā nav reģistrēti. Ir tikai lietotāji

"Savulaik šo laivu novietņu apsaimniekošanai bija kooperatīvs, bet tas jau sen likvidēts un tagad saimnieko katrs par sevi. Cilvēki ir šo laivu novietņu lietotāji - pašvaldībā viņi sevi raksturo kā laivu novietņu izmantotājus, daži ir maksājuši nekustamā īpašuma nodokli. Laivu novietņu saimniekiem "uz rokas" ir tikai dokumenti par novietņu uzbūvēšanu. Tagad lielu daļu šo laivu novietņu izmanto cilvēki, kas nekad nav bijuši kooperatīva sarakstos, jo tās jau vairākkārt ir pārpirktas. Daudzām novietnēm saimnieki pat nedzīvo Alūksnes novadā, bet Gulbenē, Rīgā, Ventspilī, Valmierā un citur," norādīja A.Upīts.

(Vairāk lasiet 18.augusta "Alūksnes Ziņās")

Komentāri 3

laiva

nevar'ētu iztikti bez tobiš , neir, jaunie stulbeņi

pirms 9 gadiem, 2010.08.22 18:26

Nu bet ir jau arī kritiskā stāvoklī viss tas objekts. Nav smuki, tiešām. Labs lēmums, nojaukt.

pirms 9 gadiem, 2010.08.19 17:37

laiva

nu ko lai saka... skumji.. žēl būdu īpašnieku (lietotāju) :((
Ko nozīmē būdas starp VEF teritoriju un tīklu saliņu?? Tobiš Banga 1 un Banga 2??
Un kā var pašvaldībai piederēt zeme zem ezera???

pirms 9 gadiem, 2010.08.19 15:31

Vietējās ziņas