Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bruņoto spēku komandieris apmeklēs Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes vienības

Rīt, 27.septembrī, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš apmeklēs Zemessardzes 2.Vidzemes brigādi, kur tiksies ar tās komandieri pulkvedi Mareku Ozoliņu, pārrunās aktuālos ar Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes attīstību saistītos jautājumus un iepazīsies ar tās infrastruktūru, informē Majore Mairita Senkevicina.

Ģenerālleitnants L.Kalniņš vizītes laikā apmeklēs Zemessardzes 25. kājnieku bataljona štābu Gulbenē un Zemessardzes 31. kājnieku bataljonu Alūksnē, kā arī apmeklēs poligonu “Lāčusils” Alūksnes novada Alsviķu pagasta Meža Strautiņos.

Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde dibināta 1992. gada 30. jūnijā un ir viena no Zemessardzes četrām brigādēm. Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes pakļautībā ir četri kājnieku bataljoni un viens inženiertehniskais bataljons. Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandieris kopš 2017.gada 21.februāra  ir pulkvedis Mareks Ozoliņš.

Zemessardze ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessardzē uzņem Latvijas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā – Pievienojies.

Lai vienkāršotu pieteikšanos dienestam Zemessardzē un veicinātu atgriezenisko saiti ar iedzīvotājiem, ir izveidots Zemessardzes vienotais diennakts tālruņa numurs – 1811.

Uzzini vairāk par pieteikšanos Zemessardzei:
Zvani:  1811
Raksti: [email protected]
Ieskaties: www.zs.mil.lv

Vietējās ziņas