Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Brūklenājam” būs jauni koncerttērpi

Alūksnes pilsētas tautas nama senioru korim "Brūklenājs" Alūksnes novada pašvaldība piešķirs līdzekļus, lai varētu šūdināt jaunus koncerttērpus - svārkus. Finanšu komitejā deputāti vienojās, ka šim mērķim no pašvaldības budžeta atvēlēs 1705 latus, par ko vēl būs jālemj novada domes augusta sēdē.

Koris "Brūklenājs" nākamgad svinēs 50 gadu jubileju, turklāt par jauniem tērpiem sapņots jau sen. Iecerēts, ka jaunos svārkus audīs un šūdinās pašmāju Tautas lietišķās mākslas studijas "Kalme" dalībnieces.

Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers interesējās, kādēļ šim mērķim nav piesaistīts finansējums ar projektiem, kā to darījuši citi pašdarbības kolektīvi, bet Alūksnes tautas nama direktore Sanita Bērziņa uzsvēra - tas nav darīts ierobežotā projekta finansējuma dēļ, tādēļ šoreiz lūgta pašvaldības palīdzība.

Vietējās ziņas