Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīvdienās, dodoties ārpus Alūksnes jārēķinās ar palēninātu satiksmi

Plānojot brīvdienās baudīt rudeni Siguldas pusē, jārēķinās, ka joprojām turpinās būvdarbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei un satiksme tur var būt palēnināta.

Darbi turpinās arī uz Jūrmalas šosejas (A10) un Rīgas apvedceļa (A5) krustojumā. Aicinām autobraucējus remontdarbu zonā nepārsniegt atļauto braukšanas ātrumu un sekot zīmēm. Rīta un vakara stundās, kā arī brīvdienās satiksme Jūrmalas šosejas un Rīgas apvedceļa krustojumā var būt palēnināta.

Citi lielākie satiksmes ierobežojumi būvdarbu laikā patlaban ir šādi:

Vidzemē
Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) pirms Ērgļiem divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 50 km/h, posmu var šķērsot 20 minūtēs;
Autoceļa Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10) posmā no Ikšķiles līdz Tīnūžiem divi luksoforu posmi ātruma ierobežojumi, ceļā jāpavada 20 minūtes;
Uz Rīgas apvedceļa (A4) posmā no Baltezera līdz Saulkalnei turpinās Lielās Juglas tilta deformācijas šuvju remontdarbi garantijas termiņa ietvaros. Satiksme notiek pa vienu joslu un tā tiek kontrolēta ar luksoforiem.

Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei divi pagaidu luksofori, ātruma un platuma gabarītu ierobežojumi, ceļā jāpavada 15 minūtes.

Latgalē
Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei ātruma ierobežojumi un viens luksoforu posms un ceļā paies pusstunda, satiksmi organizē regulētāji;
Uz autoceļa Gulbene-Balvi-Viļaka-Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes Litenes virzienā četri luksoforu posmi. Ātruma ierobežojums 50 km/h un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 40 minūtes.

Vietējās ziņas