Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bažas par piekļuvi ezeram 3

Klāt sezona, kad cilvēki aktīvi meklē piekļuvi ūdenstilpēm. Interesantu situāciju laikrakstam pavēstīja Alūksnes novada Ezermalas ielas iedzīvotāji, kuri jau labu laiku novērojuši, ka kādā īpašumā, pašā ezera krastā, notiek pamatīgi būvniecības darbi.

Būvniecība pilnā sparā

Bažīgie iedzīvotāji norāda - kāda persona nesen iegādājusies zemes īpašumu Alūksnes ezera krastā un uzsākusi tur būvniecības darbus – redzami zemes uzbērumi, notiek līdzināšanas darbi. Iedzīvotājiem, vērojot notiekošo, ir bažas, ka tagad šajā teritorijā ezera krastā vairs nevarēs piekļūt nedz peldētgribētāji, nedz pietauvoties ar laivu. Iedzīvotāji novērojuši, ka īpašums tiek iekopts līdz pašam ezera krastam, Ezermalas ielas iedzīvotājiem liedzot pieeju šai Alūksnes ezera piekrastei.

Nav vienādu nosacījumu
“Rodas jautājums, kāpēc šis zemes īpašnieks var būvēt visu līdz pat ezera krastam, bet pārējie Ezermalas ielas iedzīvotāji no ezera atstājuši brīvo jeb tauvas zonu - vairāk nekā desmit metru no krasta, tādējādi neliedzot apmeklētājiem nedz iet peldēties, nedz piebraukt ar laivu,” vaicā kāds Ezermalas ielas iedzīvotājs, kurš vēlējās palikt anonīms.
Iedzīvotājs norāda, ka iepriekš šajā vietā stāvējušas laivas. Gar ezera krastu veidota taka, kas ved līdz pat Jaunalūksnes pagastam, Kolberģim. “Iedzīvotāji uztraucas gan par piekļūšanu ezeram šajā vietā, kur līdz šim varēja iet, tāpat arī par to, vai tas ir godīgi pret citiem iedzīvotājiem. Zinu, ka vienam kaimiņam sēta bija jāpārceļ par pusmetru, jo it kā bijusi par tuvu ezera krastam. Kā tad tagad šeit būs?” sašutis vaicā Ezermalas ielas iedzīvotājs.

Atbildi laikrakstam sniedza Alūksnes novada pašvaldības aģentūras “Alja” direktors Māris Lietuvietis, kāda tā ir? Lasi 26. jūnija laikrakstā "Alūksnes un Malienas Ziņas".


Komentāri 3

vellavarti

staļina nav. Neviens mērglis īpašnieks un atļauju dalītājs no soda nebaidās.

pirms 7 dienām, 2020.06.28 20:56

hominis

Derētu varoņa vārdu studijā, jo papīra variants jau tā kā būtu pagātne.

pirms 7 dienām, 2020.06.28 23:47

Viedoklis

Tur ir divi varoņi. Likumi un tikumi viņiem neeksistē.

pirms 6 dienām, 2020.06.29 07:14

Vietējās ziņas