Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autovadītāju ievērībai: Positivus apmeklētājiem iesakām savlaicīgi doties ceļā uz Salacgrīvu  

Autobraucējus kas nedēļas nogalē plāno apmeklēt festivālu Positivus aicinām savlaicīgi plānot savus braucienus un doties uz Salacgrīvu ārpus ierastajām intensīvākās satiksmes stundām. Piektdienas pēcpusdienā satiksme Pierīgā var būt palēnināta, un, dodoties uz festivālu, tas jāņem vērā.
 
Uz Jūrmalas šosejas (A10) turpinās remontdarbi un ir izmaiņas satiksmes organizācijā krustojumā ar Rīgas apvedceļu A5. Lai nokļūtu Jūrmalā brīvdienās aicinām izmantot elektrovilcienu satiksmi, jo vasarīgu laika apstākļu gadījumā satiksme no Rīgas uz Jūrmalu var būt īpaši lēna un ar automašīnu ceļā var pavadīt līdz pat stundai.  

Turpinās organizācijas pārkārtojumi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītes mezglam. Uz brauktuvi Siguldas virzienā ir pārslēgti posmi no Garkalnes līdz Vangažiem un Vangažiem līdz Sēnītes mezglam. Arī pēc satiksmes pārslēgšanas uz Siguldas virziena brauktuvi tā ir organizēta pa vienai joslai katrā virzienā.

Patlaban garākais būvdarbu posms uz reģionālajiem ceļiem ir abpus Pāvilostai (P111) ar sešiem luksoforu posmiem – lai tos izbrauktu ir nepieciešama stunda. 45 minūtes ceļā prasīs būvdarbu posmi no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām (P108), no Ēdoles līdz Jūrkalnei (P119), no Gulbenes Balvu virzienā (P35) līdz Kazupei un no Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95).     

Būvdarbu vietās aicinām ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi, jo būvobjektos transportlīdzekļiem nav iespējams samainīties vietām. Neievērojot satiksmes ierobežojumus, var izraisīt pamatīgus sastrēgumus un apgrūtināt braukšanu sev un citiem satiksmes dalībniekiem.
 
Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem:
 
Pierīgā
        
Uz Jūrmalas šosejas (A10) slēgta brauktuve Jūrmalas virzienā. Satiksme abos virzienos pa divām joslām pārkārtota uz brauktuves Rīgas virzienā. Ātruma ierobežojums 70 km/h. Nozīmīgi satiksmes organizācijas grozījumi krustojumā ar Rīgas apvedceļu A5.
Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei sākušies satiksmes organizācijas grozījumi. No Garkalnes līdz Sēnītei, izņemot Vangažu posmu, satiksme ir pārkārtota uz brauktuvi Siguldas virzienā – ātruma ierobežojums 70 km/h un satiksme notiek pa vienu braukšanas joslu abos virzienos. Slēgta nobrauktuve no Vidzemes šosejas Valmieras virzienā un satiksme ir novirzīta uz rotācijas apli zem ceļa pārvadiem. Augstuma gabarīta ierobežojums rotācijas aplī zem pārvadiem 4,5 m.


Vidzemē
     
Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam divi ar luksoforiem regulēti posmi.
Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) pirms Ērgļiem trīs luksoforu posmi pusotrā kilometrā prasa 20 minūtes ceļā.

Uz Ķeguma HES tilta (P8) satiksme tiek regulēta ar luksoforiem – platuma ierobežojums 2,75 m un masas ierobežojums 15t.
Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Gulbēra ezeram trīs luksoforu posmi, lai tos izbrauktu nepieciešama pusstunda.
Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme četros līdz sešos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, lai tos izbrauktu, nepieciešamas 45 minūtes. Pagaidu tilta brauktuves platums 4 m un nestspēja 52 t.

Satiksmes ierobežojumi nedēļas nogalē

Piektdien 26. jūlijā ir sagaidāma intensīva satiksme Salacgrīvas virzienā uz Positivus mūzikas festivālu, līdzīgi kā svētdien 28. jūlijā – atpakaļ uz Rīgu. Paredzama arī ievērojama gājēju pārvietošanās gar Tallinas šoseju Salacgrīvā. Aicinām autovadītājus būt maksimāli piesardzīgiem.
Svētdien 28. jūlijā Smiltenes apkārtnē risināsies MTB velomaratona kārtējais posms. No plkst. 11:30 līdz 14:30 tas iespaidos satiksmi uz autoceļa Smiltene–Gulbene (P27) Silvā, kā arī uz ceļiem Smiltene–Mēri–Lobērģi (V244) un Smiltene–Mežoles skola (V252) Smiltenes pagastā.

Vietējās ziņas