Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autovadītāju ievērībai: Aglonas virzienā dodas svētceļnieki; uz Vidzemes šosejas Sēnītes posmā satiksme pilnībā pārslēgta

Autobraucējiem kas dosies Latgales un Aglonas virzienā jāņem vērā, ka pa autoceļiem pārvietojas svētceļnieku grupas, kuras dodas uz Aglonu. Aicinām autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem. Savukārt uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei ir mainīta satiksmes organizācija – satiksme ir pilnībā pārslēgta uz brauktuvi Siguldas virzienā pa vienai joslai katrā virzienā. Atgādinām, ka turpinās remontdarbi arī uz Jūrmalas šosejas (A10).

Remontdarbu laikā uz reģionālajiem autoceļiem visvairāk pagaidu luksoforu patlaban ir posmā no Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95). Nepilna stunda ceļā paies arī remontposmos no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām (P108), abpus Pāvilostai (P111) un no Gulbenes līdz Kazupei (P35).

Būvdarbu vietās aicinām ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi, jo būvobjektos transportlīdzekļiem nav iespējams samainīties vietām. Neievērojot satiksmes ierobežojumus, var izraisīt pamatīgus sastrēgumus un apgrūtināt braukšanu sev un citiem satiksmes dalībniekiem.


Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem:

Pierīgā
· Uz Jūrmalas šosejas (A10) slēgta brauktuve Jūrmalas virzienā. Satiksme pa divām joslām abos virzienos pārkārtota uz brauktuves Rīgas virzienā. Ātruma ierobežojums 70 km/h. Satiksmes organizācijas grozījumi krustojumā ar Rīgas apvedceļu A5.

· Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei ir mainīta satiksmes organizācija - satiksmi ir pilnībā pārslēgta uz brauktuvi Siguldas virzienā. Ātruma ierobežojums tur ir  70 km/h un satiksme notiek pa vienu braukšanas joslu abos virzienos. Slēgta nobrauktuve no Vidzemes šosejas Valmieras virzienā un satiksme ir novirzīta uz rotācijas apli zem ceļa pārvadiem. Augstuma gabarīta ierobežojums rotācijas aplī zem pārvadiem 4,5 m.

Jelgavā un tās apkārtnē
· Patlaban ātrākais maršruts iebraukšanai Jelgavā ir pa Loka maģistrāles apbraucamo ceļu. Lai gan maģistrāles pārvads pār dzelzceļu pārbūves ietvaros ir slēgts, apbraucamajā ceļā ir noņemti luksofori.

· Tilta pār Platoni Miera ielā pārbūves laikā satiksme ir novirzīta pa pagaidu tiltu ar vairs tikai vienu braukšanas joslu katrā virzienā.

· Garozas ielas pārbūve turpinās ar vienu luksoforu posmu. Rīta un vakara stundās var nākties gaidīt līdz pusstundai.

· Arī rotācijas apļa izbūves darbi Rīgas ielā Ozolniekos rīta un vakara stundās var aizkavēt satiksmi līdz pusstundai.

Vidzemē
· Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam divi ar luksoforiem regulēti posmi.

·Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) pirms Ērgļiem četri luksoforu posmi pusotrā kilometrā prasa gandrīz pusstundu ceļā.

· Uz Ķeguma HES tilta (P8) satiksme tiek regulēta ar luksoforiem – platuma ierobežojums 2,75 m un masas ierobežojums 15t.

· Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Gulbēra ezeram trīs luksoforu posmi, lai tos izbrauktu nepieciešama pusstunda.

· Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme četros līdz sešos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, lai tos izbrauktu, nepieciešamas 45 minūtes. Pagaidu tilta brauktuves platums 4 m un nestspēja 52 t.
·Uz šī paša autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) Viļakā četri luksoforu posmi un nepilna pusstunda izbraukšanai.

Vietējās ziņas