Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Atzele” brauc uz Vāciju 17

Vakar Alūksnes skolotāju kora “Atzele” kolektīvs kopā ar diriģentiem Jāni Baltiņu un Inu Perevertailo izbrauca uz Vāciju, kur 13.augustā piedalīsies starptautiskā laicīgās mūzikas konkurhttp://www.aluksniesiem.lv/admiN?a=1&_p=News∂=news&category_id=-1sā “Eiropas sirds”.

Kora dalībniece Una Zadumina stāsta, ka “Atzele” šajā dienā piedalīsies divās kategorijās – laicīgā mūzika, izpildot piecas dziesmas, un mūsdienu mūzika, izpildot četras dziesmas. Alūksnieši būs tie, kas atklās konkursu, jo dziedās pirmie. “Pirms brauciena mums bija intensīvs mēģinājumu grafiks, tādēļ ceram, ka būsim labi sagatavojušies. Arī aizbraucot Vācijā vēl intensīvi notiks mēģinājumi. Varbūt sestdien mums būs jādzied “Grand Prix” pasniegšanā, jo cerība ir vienmēr. Ja ne – tad izklaidēsimies, jo šajā dienā ir paredzētas arī koru balles ar dzīvo mūziku,” stāsta U.Zadumina. Mājup “Atzeles” dalībniekus varēsim gaidīt pēc nedēļas. U.Zadumina kora vārdā pateicas Alūksnes novada pašvaldībai, kas sedza transporta izmaksas.

Komentāri 17

.........

koris labs, bet deguni arī gaisā ne pa jokam...

pirms 9 gadiem, 2010.08.18 11:43

.........

koris labs, bet deguni arī gaisā ne pa jokam...

pirms 9 gadiem, 2010.08.18 11:43

...kā Mirttante teiktu- tak zapisana na dokumentah :) Domāju, ka viņi to neuzsver, vnk tāds ir nosaukums - Alūksnes pilsētas Tautas nama skolotāju koris "Atzele". Nesaprotu, kas Tev nepatīk!!?? Skolā pret Tevi slikti izturējās vai?

pirms 9 gadiem, 2010.08.15 19:51

te

Neiet runa par nosaukuma maiņu, bet nav visur jāuzser, ka tas ir skolotāju koris, jo tā jau sen vairs nav taisnība!

pirms 9 gadiem, 2010.08.15 17:50

pff

Kazimiram baismeklim kkas ar pažobeli nav korekti, kāda tur starpība kur tieši viņi brauc, kkāds sīkums... ko cepies, nu jau brauks tūliņ atpakaļ, vārēsi sagaidīt, ej tikām apārstēties...

pirms 9 gadiem, 2010.08.15 15:06

Nu un!? Vai tad tāpēc, ka sastāvā izmaiņas, jāmaina arī nosaukums???

pirms 9 gadiem, 2010.08.15 08:20

te

Skolotāju koris! Smiekli nāk ck no tā kora ir reālu skolotāju??? Uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt, tur jau pat ģimenes dzied!

pirms 9 gadiem, 2010.08.14 12:40

cits kazimirs

lasu no visiem galiem to, ko redzu, bet pilsētas nosaukumu neatrodu.

pirms 9 gadiem, 2010.08.13 12:52

alūksniete

Braukt par nodokļu maksātaāju naudu var tie, kas to ir nopelnījuši ar savu darbu un sasniegumiem tajā , no kolektīviem jau nu Atzele ir noteikti pelnījusi. Šiis koris vienmēr ir cēlis mūsu novada prestižu ! Ja braucam prieka pēc ,vairāk izklaidēties, tad arī paši maksājam ! Bet ja savu brīvā laika pavadīšanu spējam apvienot ar augstu kvalitāti, tad nav ko skaust ! Man nebūtu žēl, ka visi, kas prezentē Alūksnes novadu, varētu saņemt atbalstu no pašvaldības, bet jādomā reāli.
Daudzās Eiropas valstīs cilvēki paši maksā nopietnas dalības maksas par saturīgu sava brīvā laika pavadīšanu, un gan jau pamazām mēs arī pie tā pieradīsim, jo sociālisma laiki ir beigušies !
Diemžēl kapilālisms, tā labākajās ispausmēs vēl nav sācies...

pirms 9 gadiem, 2010.08.12 17:08

Līga Vīksna

pilsēta Gelnhausen, kas rakstā bija ietverts.

pirms 9 gadiem, 2010.08.12 08:56

kašķis

Skaidrībai! Neesmu alsviķietis ! Un ja man interesē iepriekš uzdotie jautājumi, tas nenozīmē, ka kāds tiek noskausts, apvainots vai kā citādi nicināts. Jāsecina, ka līdzekļi šādiem braucieniem tiek izdalīti pēc principa ''tu man patīc, tu nē...'', ja jau tik ļoti te uztraucās daži komentētāji.

pirms 9 gadiem, 2010.08.12 08:53

kašķis

Tā nav skaudība, bet gan interese !!!!!!!!!!! Man pret šo kori nav pretenziju! Labākais Alūksnē:) !

pirms 9 gadiem, 2010.08.11 23:30

CP

Lai nu kurš, bet Atzele to ir pelnījusi, tā ka neskaudīsim un priecāsimies!

pirms 9 gadiem, 2010.08.11 22:10

kašķis

Mani vairāk nomāc tas, ka ir kolektīvi kam Alūksnes novada dome sedz ārzemju braucienu ceļa izdevumus, bet ir kolektīvi, kuri brauc par saviem līdzekļiem ! Kas un kā izvērtē kam un cik dot?

pirms 9 gadiem, 2010.08.11 19:26

kazimirs baismigais

Nu ļoooooti profesionali uzrakstīts raksts!:p Izlasot,rodas iespaids,ka Vācija ir kāds neliels ciems pasaules kartē,nu apmēram kā Alsviķi. Bet tā taču ir MILZĪGA teritorija ar vismaz 80 milj.iedzīvotaju! Varbūt a.god. žurnāliste Līga Vīksna pirms šādu tekstu publicēšanas,ārkārtīgi grūtajā & atbildīgajā rakstīšanas procesā tomēr varētu piepūlēt sevi vēl nedaudz vairāk un noskaidrot,kurā tad īsti Vācijas pilsētā notiks tik tēlaini aprakstītais pasākums?!? Jeb tas būtu par daudz prasīts no mazpilsetas ziņu portāla reportieres?
Vēl viens variants - alūksnieši tiek uzskatīti par galēji aprobežotiem ļautiņiem,kuri neviens un nekad nav bijuši ārpus sava pagasta teritorijas un kuriem tik tāla zeme kā Vācija šķiet viens liels,nezināms X, nu kam viņiem vēl vietu nosaukumi?! Vācija-un punkts.
:)))

pirms 9 gadiem, 2010.08.11 16:00

Vietējās ziņas