Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalstīs iedzīvotājus bez iztikas līdzekļiem 1

Lai atbalstītu iedzīvotājus, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams, turpmāk darba praktizēšanā pašvaldībās varēs iesaistīties bezdarbnieki, kuri nesaņem bezdarbnieka pabalstu un nesaņem arī vecuma pensiju priekšlaikus.

Tādējādi valstī cer atbalstīt iedzīvotājus, kuri palikuši bez jebkādiem iztikas līdzekļiem - to paredz valdībā pieņemtie grozījumi noteikumos par cilvēkresursiem un nodarbinātību.

"Turpmāk noteikts arī ierobežojums darba prakses vietu izveidei. Darba praktizēšanu organizē no jauna izveidotās vai iepriekš pastāvējušās darbavietās, kurās vismaz 4 mēnešus, pirms bezdarbnieks uzsācis dalību pasākumā, nav iepriekš nodarbināts neviens cits cilvēks. Papildu izmaiņas noteikumos paredz, ka pasākumā iesaistītais bezdarbnieks vismaz 12 mēnešus pirms dalības pasākumā nav ticis nodarbināts institūcijā, kurā organizē darba praktizēšanu," skaidro Labklājības ministrijas speciāliste Liene Zvereva.

Komentāri 1

....Lai atbalstītu iedzīvotājus, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams, turpmāk darba praktizēšanā pašvaldībās varēs iesaistīties bezdarbnieki, kuri nesaņem bezdarbnieka pabalstu un nesaņem arī vecuma pensiju priekšlaikus....
Tā jau bija arī līdz šim! Kur tad ir tas jaunums?

pirms 9 gadiem, 2010.08.18 09:57

Vietējās ziņas