Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arī Apes pagasta teritorijās autoceļiem noteikti satiksmes ierobežojumi

Ņemot vērā  klimatiskos apstākļus, lai novērstu bojājumus Apes novada pašvaldības autoceļiem, pamatojoties uz Ministru kabineta 2016. gada 19.janvāra noteikumu Nr.42 „Kārtība, kādā aizliedzama vai ierobežojama satiksme”  2.1.,3.2. un 12. punktu.
Tiek noteikti ierobežojumi satiksmei pa Apes novada pašvaldības autoceļiem no 2020.gada 14.janvāra līdz turpmākajam rīkojumam, transportlīdzekļiem, kuru kopējā faktiskā masa pārsniedz attiecīgajam ceļam noteikto.

Apes pagasta teritorijas autoceļi, kuriem noteikti satiksmes ierobežojumi apskatāmi : http://www.apesnovads.lv/2020/01/par-ierobezojumiem-satiksmei-pa-apes-novada-autoceliem-2/

Vietējās ziņas