Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arī Alūksnes pašvaldībai plāno pārskaitīt kompensācija par atskurbināšanas pakalpojumu sniegšanu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) 44 pašvaldībām plāno pārskaitīt 287 542 eiro, lai segtu faktiskos izdevumus, kas pašvaldībām pērn radušies, sniedzot atskurbināšanas pakalpojumus personām, paredz uz 25.februāra Ministru kabineta sēdi sagatavotais rīkojuma projekts.

Pašvaldībām neparedzētie izdevumi
Līdzekļi tiks piešķirti, ņemot vērā, ka izmaksas, kas pašvaldībām radušās, diennakts režīmā nodrošinot atskurbšanas pakalpojumus personām, kuras alkohola reibumā atrodas bezpalīdzības stāvoklī, ir pašvaldībām neparedzēti izdevumi. Par katru atskurbšanas telpā ievietoto personu paredzēts piešķirt līdz 15 eiro.

Lielāko summu saņems Rīgas dome - 92 687 eiro. Jelgavas domei paredzēti 42 945 eiro, Daugavpils domei - 35 265 eiro. Ogres novada pašvaldība saņems 17 115 eiro, Jūrmala 10 260 eiro.Vēl 8040 eiro paredzēti Balvu novada pašvaldībai, 7815 eiro Liepājai, 7455 eiro Cēsu novada pašvaldībai. Aptuveni 6800 eiro tiks novirzīti Tukuma novada pašvaldībai un Rēzeknei, 6540 eiro - Daugavpils novada pašvaldībai. Savukārt Jēkabpilij un Valmierai paredzētas vienādas summas - 5415 eiro.

Pārējām pašvaldībām plānotās summas ir mazākas. Tās svārstās no 30 eiro Aknīstes, Jelgavas un Ķeguma novadu pašvaldībām līdz 4635 eiro Ludzas novada pašvaldībai.

Kompensācija arī Alūksnei

Kompensācijas saņems arī Alūksnes, Ādažu, Baltinavas, Bauskas, Carnikavas, Dobeles, Garkalnes, Gulbenes, Iecavas, Krāslavas, Ķekavas, Lielvārdes, Rēzeknes un Limbažu novadu pašvaldības. Tāpat savus aprēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem VARAM iesniegušas Mārupes, Olaines, Ozolnieku, Preiļu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tērvetes, Vecumnieku un Viļānu novadu pašvaldības.

Vietējās ziņas