Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptur siltināšanas darbus 2

Šobrīd uz laiku ir apturēti siltināšanas darbi Alūksnes novada pašvaldībai piederošajā ēkā  Pils ielā, kur izmitināta aģentūra “Spodra”. Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis stāsta – darbi apturēti jau pirms trim nedēļām, jo, nojaucot otrā stāva pārsedzes, atklājies, ka jāmaina arī sijas un citas konstrukcijas. “Tagad projektētājam ir uzdots aprēķināt, kas ir jāmaina un kādas tam būs izmaksas. Kad tas būs zināms, pašvaldība lems, ko tālāk ar šo ēku darīt,” saka A.Dukulis.

Komentāri 2

kurkulis13

" .......pašvaldība lems, ko tālāk ar šo ēku darīt,” saka A.Dukulis." Re cik labi. Nauda jau ieguldīta, bet tad lems ko darīt. Domāju ka Spodras dēļ var ņemt kārtējo aizdevumu. Traktoram tak paņēma jau. Vai iepriekš nevarēja to konstatēt? Varēja, bet negribēja. Visās tāmēs ir jābūt paredzētai tādai izdevumu daļai, kā neparedzēti izdevumi un virsizdevumi, kas kopā ja nemaldos sastāda 15 % no tāmes iz*maksām. Tad nu mierīgi var iekļauties tai pasākumā. Te ir kaut kāds cits āķis, līdzīgi kā ar mathaju Pils ielā. nevar sadalīt kaut ko, vai kādam par maz tika. Mums jau iestāstīs ka sijas ir sapuvušas, bet paradoksāli ir tas, ka visas sijas nekad nesapūst.

pirms 9 mēnešiem, 2017.10.09 09:50

Čiekurs Egle

Te ir tas pats, kas ar Pilssalas 200 000 EUR vērto laipu. It kā aizmirsa, ka tādai laipai enkuri vajadzīgi, pēc tam uz tā rēķina papildus izmaksas uz projektu, kuras pēc tam var sadalīt uz galviņām. Afēras Alūksnē sit augstu vilni, un ja godīgi dažiem kadriem būtu jau sen jaiesaldē visi konti un cietumā jāsēž, bet tagad jau Latvija viss ir nopirkts, vajag tikai zināt ar ko padalīties un kam rociņu palaizīt. Tas jau novērojams visos līmeņos pašvaldībā un visās iestādēs, galvenais, lai pietiekami daudz juristu būtu un tu parastais iedzīvotājs vienmēr paliksi muļķa lomā!

pirms 9 mēnešiem, 2017.10.09 10:13

Vietējās ziņas