Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apes novada domes priekšsēdētāja amatā ievēlēts Jānis Liberts

Ceturtdien Apes novada domes sēdē par jauno novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēts Jānis Liberts.

J.Liberts bija vienīgais deputātu virzītais kandidāts priekšsēdētāja darbam. Viņš ilgus gadus vadījis Trapenes pagastu, bet pēdējos astoņus gadus bija priekšsēdētājas vietnieks. “Darbs nebūs viegls, jo valstī gaidāma nodokļu reforma, jācīnās par skolu un arī slimnīcas saglabāšanu. Darba būs daudz, bet ceru uz deputātu un visu domes darbinieku atbalstu. Strādāsim visi pēc labākas sirdsapziņas -  tā, lai mūsu iedzīvotājiem būtu labāka dzīvošana mūsu novadā un jūtams kāds reāls atbalsts no domes. Strādāsim un gaidīsim atgriežamies Astrīdu Harju no Saeimas,” pēc ievēlēšanas teica J.Liberts. Deputāti viņu arī vienbalsīgi virzīja darbam Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomē. Aizejot A.Harju, nākamā domē vietu ieņem Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas direktore Dina Meistere, kura tāpat kā A.Harju un J.Liberts startēja no vēlētāju apvienības “Mēs savam novadam”.

Jau vēstīts, ka bijusī Apes novada domes priekšsēdētāja Astrīda Harju (V) pieņēmusi Saeimas deputāta mandātu pēc tam, kad to uz laiku nolicis Ekonomikas ministrs Arvils Ašaradens (V). Vieta Saeimā atbrīvojās pēc tam, kad Rīgas domes deputāta pienākumu pildīšanu uzsāka Vilnis Ķirsis (V).


Vietējās ziņas