Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvo sievietes arhitektūrā, būvniecībā un dizainā

22. maijā svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kultūras pilī “Ziemeļblāzma”  paziņoja un sveica biedrības  “Building Design and Construction Council”  sadarbībā arī Rīgas domes Īpašuma departamentu rīkotā konkursa  “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2018” laureātes.

Par nozīmīgiem sasniegumiem arhitektūras nozarē tika sveikta un godināta Alūksnes novada pašvaldības projektu vadītāja Sanita Adlere. Sanita ir īstenojusi tādus pašvaldības projektus kā “Gaismas ceļš cauri gadsimtiem”, “Makšķerēšanas vietu izveide Alūksnes ezera Tempļakalna parka teritorijā”, Multifunkcionālās servisa ēkas izveide Pilssalā un citus.
Konkurss-forums “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā” Latvijā norisinājās trešo gadu pēc kārtas. Konkursa mērķis ir popularizēt sabiedriski aktīvas sievietes, izcilas profesionāles, kuras sniegušas īpašu ieguldījumu arhitektūras, dizaina un būvniecības procesos savā valstī vai ārpus tās un piedalījušās pilsētu, ēku vai dizaina tapšanas procesu realizēšanā, veicināšanā vai pasūtīšanā.

Vietējās ziņas