Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnes slimnīca turpina attīstīties

Alūksnes slimnīcai jau 2017. gada nogalē noslēgts sadarbības līgums ar Vidzemes slimnīcu diag­nostikā un ārstēšanā slimnīcu sadarbības modeļa ietvaros. Vid­zemes slimnīca sadarbojas arī ar visām pārējām reģiona slimnīcām: divām neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīcām Alūksnē un Cēsīs, aprūpes slimnīcu Limbažos, ambulatoro iestādi Smiltenē. Projektā iesaistītas visas minētās iestādes, un katra no tām apgūst savu finansējuma daļu.

Alūksnes slimnīcā projekta ietvaros būs daudz jauninājumu. Iegādāsies jaunas tehnoloģijas vairākiem profiliem; attīstīs rehabilitācijas un fizikālās medicīnas profilu, izveidojot jaunu nodaļu; uzlabos ambulatorās un stacionārās veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Alūksnes un Apes novadu, kā arī tuvāko novadu iedzīvotājiem.

Vairāk lasi 6. decembra "Alūksnes un Malienas Ziņas" numurā.

Vietējās ziņas