Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnes pilsētas svētki: Svētku kulminācijā - Dons un salūts!

Alūksnē šogad sapulcējušies tik daudz cilvēku kā nekad. Tas viss, pateicoties Arturam Gruzdiņam un Donam, kurus alūksnieši gaidīja. Netrūka ne ovāciju, ne sajūsmas, ne muzikālā baudījuma. Pilsētas iedzīvotājiem un viesiem šis pasākums paliks atmiņā uz ilgu laiku.
Šodien svētki turpinās, jo pulksten 11.00 Kapusvētki Alūksnes Lielajos kapos, ekumēniskais aizlūgums, 12.00 Kapusvētki Alūksnes Mazajos kapos. Tempļakalnā 13.00 Svētku noslēgums un koncerts “217 metri virs jūras” Grupa “Rumbas kvartets”.

Jāatgādina, ka :
Svētdien kapusvētku laikā autovadītājiem jāņem vērā, ka kādu laika posmu no rīta būs iespējams uzbraukt augšā tuvāk kapsētai, taču vēlāk atbraukušajiem būs jānovieto savas automašīnas lejpus kapu kalniņa. Līdz ar to gadījumā, ja ir nepieciešams braukt līdz kapsētai, vajadzētu ierasties savlaicīgi pirms kapusvētku sākuma. Aicinām alūksniešus uz kapsētu doties kājām vai izmantot sabiedrisko transportu. Papildus jau esošajiem maršruta Alūksne-Kalnadruvas-Kapsēta-Alūksne autobusu reisiem svētdien, 5. augustā, maršrutā Autoosta-Kapsēta-Autoosta kursēs intensīvi papildu reisi no pulksten 9.00 līdz pulksten 15.00.

Arī atsevišķu pagastu pārvaldes, kur iedzīvotāji par šādu iespēju interesējušies, organizē kopīgu braucienu uz un no Alūksnes kapusvētkiem. Tā Mārkalnes pagasta iedzīvotāji 5. augustā pulksten 9.00 varēs organizēti aizbraukt uz kapusvētkiem maršrutā Ponkuļi-Volkova-Blekteskalns-Mārkalne-Cirakalns-Zīles-Alūksnes kapsēta, bet atpakaļ - pēc vienošanās ar autobusa šoferi. Annas un Jaunannas pagastu iedzīvotājiem kursēs autobuss maršrutā: Gundegas 9.30, Jaunanna 9.40, Rūķīši 9.50, Ievedne 9.55, Anna 10.05 un atpakaļ - pēc savstarpējas kopīgas vienošanās. Iespēja pieteikties organizētam braucienam ir arī Jaunalūksnes pagasta iedzīvotājiem.

Vietējās ziņas